Skocz do zawartości
ksk

Dom

Polecane posty

a siedź cała noc w DC i zobacz czy tak miło się siedzi jasno jak przychodzę jasno jak wychodzę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a siedź cała noc w DC i zobacz czy tak miło się siedzi jasno jak przychodzę jasno jak wychodzę :|

 

 

przerabiałem przez ponad pól roku nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiesz jak mnie palce bolą ;) teraz dalej tu siedzę i hmm .... nie wiem czy isc do sklepu bo redbulle czy sobie kime nie zrobić ale tak w czasie pracy lekki przypał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyśpisz się w weekend ;). W każdym razie, dobra robota. Myślę, że całkiem sprawnie cała "przeprowadzka" Wam poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszła chociaż zakładaliśmy że znacznie szybciej nam to pójdzie ale stopniowo wszystko we właściwej kolejności było zrobione zgodnie z planem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kisiek Nie ma co się nad sobą użalać. Zapoczątkowałeś luźny temat, więc dorzucę "swoje trzy grosze". Taka już jest "zaleta" tej branży, że gdy "normalni" ludzie śpią... my pracujemy :P

 

Pozostaje jeszcze tylko kwestia znalezienia sobie odpowiedniej partnerki, która zaakceptuje fakt, że czasem lubisz w łóżku trójkąty ;) (czytaj: Ty, ona i laptop), oraz przywyknie do całego tego "informatycznego bełkotu" podczas gotowania/spożywania posiłków... a po pewnym czasie sama zacznie się tym wszystkim zachwycać. Mnie się to wszystko na szczęście udało i teraz Linux, FreeBSD, MacOS X, a także moja bezgraniczna miłość do produktów DELL'a nie jest dla mojej wybranki "czymś dziwnym".

 

Życie i praca w tej branży może nie zawsze są łatwe (bo jak trzeba to i karpia z wigilii rzucisz i pobiegniesz do laptopa czy do serwerowni), ale... myślę, że warto to wszystko robić, jeśli tylko się to kocha. Jeśli jeszcze nie wiesz jak pić poranną kawę kliknij tutaj (zdjęcie gdzieś wygooglowane, ale doskonale obrazuje to jak się czasem czuję rano).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas nie kawa ;) u nas wszystko leci typu redbull bullit itp A no i zapomniał bym o IceTea co wychodzi litrami :P . A takie pytanie mam do patryka czemu się wstydzisz dzwonić w nocy ? hmmm znacznie szybciej byśmy to załatwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się nie chwal że można było dzwonić w nocy bo to nie prawda. Dzwoniłem o 2:30 i nikt nie odebrał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej się nie chwal że można było dzwonić w nocy bo to nie prawda. Dzwoniłem o 2:30 i nikt nie odebrał ;P
Bo kisiek wtedy spał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swój telefon trzymałem przy D**** a reszta na zapleczu ;) a to że hasał i reszta ludzi i że na dolnym piętrze to się nie dziwić że nikt nie odbiera ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kisiek: hehe, ja się nie wstydzę, po prostu wyznaje zasadę "nie czyń bliźniemu co Tobie nie miłe" i nie wymagam od usługi, którą wykorzystuje prywatnie i która jest tania, żeby działała ze SLA 99,99% albo ktoś odbierał telefon o 3 w nocy. Stąd wolałem wysłać Ci PW (a swoja drogą sprawa wciąż aktualna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisz na bok ja wolę się wyspać ;) niech któryś z techników jeśli żyje niech to zrobi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś miałem uptime prawie 3 dni, wcześniejsze "rekordy" to około 2 i 1.5 dnia,

masakra, nie polecam nikomu takiego trybu pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×