Skocz do zawartości
Warsik

Poszukuje Hostingu

Polecane posty

Witam Poszukuje hostingu pod strone www moje wymagania to okolo 4-5GB HDD i okolo 35-50 GB Transferu i mozliwosc podpięcia dwoch domen

hmm Koszt mogę dac okolo 150 +/- brutto rok

Lub co bym wolal bardziej zeby była mozliwosc opłacania Sms to By mnie bardziej Cieszylo jak by się znalazlo cos takiego

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

150zł brutto (rok), takie parametry i płatność smsem? Chyba niemożliwe w normalnej firmie, tak trudno pójść raz na pocztę i wpłacić tą kwotę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm w insane.pl tak bylo platonosc sms i parametry byly odpowiednie wiec myslalem ze zaproponujecie cos w podobie bo cos mi sie zdaje ze z insane.pl dlugo nie pociagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Webh.pl z indywidualnym planem dostanie Pan takie parametry za cenę nie przekraczającą 150zł brutto rocznie. Niestety nie obsługujemy płatności sms.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wydzieliłem/usunąłem posty firm, które reklamowały się, ze spełniają takie warunki, a w gruncie rzeczy znacznie przekraczały limit 150zł/rok !

 

 

Raczej ciężko będzie ci znaleźć coś sensownego, a jak już, to:

cos mi sie zdaje ze z insane.pl dlugo nie pociagne
To także tak samo się to skończy.

Cena jaką chcesz jest po prostu za niska, aby opłacał się taki interes.

Jak ją podniesiesz tak do ~200zł/rok to już lepiej będzie. Ale wtedy nie wiem, czy przez SMS będzie się dało dalej płacić, czy tylko transferem elektronicznym.

Inna sprawa, że te 200zł/rok to takie minimum... dobry hosting, który chcesz kosztuje ok 366zł (brutto)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje hostingu pod strone www moje wymagania to okolo 4-5GB HDD i okolo 35-50 GB Transferu i mozliwosc podpięcia dwoch domen hmm Koszt mogę dac okolo 150 +/- brutto rok

Zmniejsz wymagania lub zwiększ budżet i na pewno coś dla siebie znajdziesz.

 

Jak ją podniesiesz tak do ~200zł/rok to już lepiej będzie. Ale wtedy nie wiem, czy przez SMS będzie się dało dalej płacić, czy tylko transferem elektronicznym.

Inna sprawa, że te 200zł/rok to takie minimum... dobry hosting, który chcesz kosztuje ok 366zł (brutto)!

Przy wspomnianej przez BlueMan'a kwocie 300zł netto (366zł brutto) otrzymasz od nas konto biznes pro o powierzchni dyskowej 5GB, z 50GB transferu/miesięcznie. W innych firmach również spokojnie coś w podobnej kwocie znajdziesz. Możesz oczywiście skorzystać z bezpłatnego okresu testowego (dostępnego w zasadzie w każdej dobrej firmie) i zdecydować, czy warto zapłacić więcej nie martwiąc się o jakość.

 

Nie licz jednak na płatności za pomocą SMS, gdyż... prowizja operatorów GSM jest po prostu zbyt wysoka, aby opłacało się sprzedawać takie konta korzystając z tej formy płatności (o ile się nie mylę- firma z Twojego SMS'a dostaje jakies 30 czy 40%, resztę zagarniają operator usługi i operator GSM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Apropo SMS... Kiedyś zajmowałem się implementacją obsługi płatności via SMS. Za wysłanego SMS za 9 PLN czyli z VATem 10.98 PLN i po odliczeniu tychże wszystkich podatków, haraczów itd dostajesz netto czyli na rękę ~3.51 PLN... Żeby firma nie miała strat ile byś musiał takich SMS wysłać ? 1200 PLN ?? Dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×