Skocz do zawartości
krk

przedłużenie domeny regionalnej

Polecane posty

Witam dziś otrzymałem e-mail od nazwa.pl, że ważność mojej domeny się kończy:

 

Szanowni Państwo, 

Informujemy, że w dniu 2008-07-24 upływa termin ważności Państwa
domeny. 

puszcza.pisz.pl, cena przedłużenia: 61,00 PLN, w tym 22% VAT.

 

Moim zdaniem 61 zł to przesada za domenę regionalną.

 

Możecie mi polecić jakiegoś rejestratora co ma tańsze przedłużenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pierwszej rejestracji dokonałeś w promocji to jednak będziesz musiał ją odnowić w nazwa.pl

Jak się chciało oszczędzać to teraz trzeba dopłacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli pierwszej rejestracji dokonałeś w promocji to jednak będziesz musiał ją odnowić w nazwa.pl

Jak się chciało oszczędzać to teraz trzeba dopłacić ;)

 

tzn, że nie będą mógł przetransferować i np. przedłużyć w twojej firmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jak bys mogł transfer to ovh 18zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... to chyba poczekam aż całkowicie wygaśnie i zarejestruje ją na nowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

..dokładnie, kupa gnojów i spekulantów tylko czyha na domeny... nie ma co oszczędzać.. 2 dychy czy 3 dychy w jedną, czy w drugą stronę, jeśli zależy na domenie... nie ma co oszczędzać..

 

właśnie jestem po wymianie mejli z jakimś !_(*_$_)!*% tym razem włoskiego pochodzenia (ja nie wiem, te wszystkie firmy sedo i inne - czy oni już nie zatrudniają native amerykańców tylko muszę się kłócić z jakimiś bambusami nie do końca władającymi angielskim?) i gościu za jedną taką starą moją domenę chciał przeszło 2 tysiące dolarów... tupet normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dla własnego dobra odnów ją w nazwie (o ile promocja Cię do tego zmusza), a potem ją przetransferuj jeśli chcesz mieć taniej bo tak to możesz ją tylko stracić lub jeszcze trochę pln dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh.. sam się wkopałem ^^, swoją drogą to nazwa.pl jest SUPER da Ci domenę za 1.22 ale już nie powidzą, że nie można jej przetransferować i że przedłużenie kosztuje tyle co za domenę PL :) , ale poczęści to też moja wina bo nie czytałem regulaminu do końca. Nauczka na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh.. sam się wkopałem ^^, swoją drogą to nazwa.pl jest SUPER da Ci domenę za 1.22 ale już nie powidzą, że nie można jej przetransferować i że przedłużenie kosztuje tyle co za domenę PL :) , ale poczęści to też moja wina bo nie czytałem regulaminu do końca. Nauczka na przyszłość

Nikt nie będzie dokładał do interesu. A sądząc po nazwie domeny raczej nikt ci jej nie łapnie. Tzn ktoś może ją zarezerwuje ale nie opłaci :) Niema alexa PG ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest strona koła łowieckie do którego należę, a nie jakies wielki serwis więc nie ma PG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh.. sam się wkopałem ^^, swoją drogą to nazwa.pl jest SUPER da Ci domenę za 1.22 ale już nie powidzą, że nie można jej przetransferować i że przedłużenie kosztuje tyle co za domenę PL
Mówi to regulamin i cennik więc raczej powtrzymuj się od takich komentarzy skoro sam za chwilę przyznajesz, że sam jesteś sobie winien bo nie czytałeś regulaminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze wyjście to moim zdaniem opcja na domenę :)

 

Załóż sobie opcję w cenie ok. 30zł u jednego z rejestratorów. Proponuję 2be.pl, dropped.pl, active24.pl

 

Domena wygaśnie i serwis przez kilka dni będzie niedostępny, ale to nie powinno przeszkadzać (jak php.pl :))

 

Poczytaj dokładnie regulaminy rejestratorów oraz ceny przedłużeń i zdecyduj, który jest najlepszy dla Ciebie, tam załóż opcję i ciesz się domeno-wolnością :)

 

(oszczędzasz połowę ceny na przedłużeniu za ten rok i masz możliwość wyboru tańszego rejestratora bez dodatkowych opłat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a to nie jest tak, że "opcja" plus "rejestracja"..?

 

w ogóle czy naprawdę warto się bawić w takie podchody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi jak ktoś na prawdę chce oszczędzać każdą złotówkę w dosłowym tego słowa znaczeniu to cóż... jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×