Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adam34

[poszukuje]hosting dla ...

Polecane posty

Witam, potrzebuję hosting dla około 40-50 domen (bez żadnych baz itp). Strony są oparte na wspólnym cache. Transfer około 1GB dziennie (min ale pewnie bedzie i 2GB).

Dotychczas bardzo lubiłem home.pl ale pojemność 1GB jest dla mnie bardzo mała (musze czyścic cache codziennie).

 

Myślałem nad neteasy, ale DA i kilka ograniczeń mnie zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jakich ograniczeniach mówisz ? W każdym shared hostingu w jakiś sposób będziesz ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne o zablokowaniu opcji system, exec itd w domyslnej konfiguracji dla Usera co raczej ma miejsce w 95% przypadków na hostingach shared (wyjątkiem jest Home, Progreso, Insane i pewnie pare jeszcze by się znalazło, ale zawsze są to raczej hostingi z autorskimi rozwiązaniami panelowo-skryptowymi).

 

Tak czy siak, jeśli ktoś dobrze umotywuje chęć włączenia tych funkcji to nie ma z tym problemu no ale najpierw trzeba napisac do BOKu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak jak patryk mówi, zapraszam do zapoznania się z pakietem MediumPack+ 3GB pojemności/30GB transferu w cenie rocznej 170,80 zł brutto. Opcje systemowe można włączyć poprzez własne php.ini bez naszej ingerencji.

http://www.hekko.pl/oferta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebuję hosting dla około 40-50 domen (bez żadnych baz itp). Strony są oparte na wspólnym cache. Transfer około 1GB dziennie (min ale pewnie bedzie i 2GB).

Dotychczas bardzo lubiłem home.pl ale pojemność 1GB jest dla mnie bardzo mała (musze czyścic cache codziennie).

 

Myślałem nad neteasy, ale DA i kilka ograniczeń mnie zniechęca.

 

Proponuję naszą platformę PRIME za 120 zł netto rocznie.

Więcej informacji: http://3it.pl/?id=prime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.FireHost.pl pakiet extra 10 gb powiechrzni i 60 gb transferu za 25 zl, możliwość stworzenia własnego pakietu np. 5 Gb powiechrzni i 30 Gb transferu za 13 zł miesięcznie. Markowe serwery Dell, znajdujące się w najlepszej serwerowni w niemczech - HostEurope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu... jezeli firmy reklamujace sie wyzej, maja odblokowane funkcje wskazane wyzej, to moge tylko pogratulowac... oczekujcie nieciekawych wynikow ;) choc nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu... jezeli firmy reklamujace sie wyzej, maja odblokowane funkcje wskazane wyzej, to moge tylko pogratulowac... oczekujcie nieciekawych wynikow ;) choc nie wszyscy.

Przy zastosowaniu określonych mechanizmów można w.w. funkcje udostępniać bez obaw.

Zapominasz chyba, że świat to nie tylko parser php, oprócz niego istnieje mechanizm

CGI, udostępnia go 99,999% firm, a który to jest nie mniej ( wręcz bardziej )

niebezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie zapominajac o tym, ze firmy wychodza 'na przeciw' klietnom... w moim poscie chodzilo o uproszczenie moich dzialan dla bardziej wyrafinowanych zastosowan.

Oczywiscie rozwarzajac opcje nieuprawnionego dostepu, a owczesnie informujac tego ISP...

Poza tym, parasujac via CGI mozna uzyskac przydane informacje, ale w tym momencie polemizuje gdyz to powinno byc udokomentowane faktami.

Bellik, daj spokoj. Zostaw sniadanko na jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrozumiałem z Twojej wypowiedzi... możesz to rozwinąć?

Jakie wyrafinowane zastosowania? Jakie "przydatne informacje"

nt. systemu można uzyskać via CGI, a via PHP(które też często "lata" via (fast)CGI) już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×