Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Trans

Prośba - szukam dedyka pod gre MMORPG.

Polecane posty

Prowadze serwer gry MMORPG i często dotychczasowy dedyk już nie wytrzymuje:

AMD Athlon 64 X2 5600+ Dual Core+

RAM: 2 GB DDR2 RAM

 

Patrzyłem na oferte ovh.pl http://www.ovh.pl/produkty/eg.xml

jednak nie potrzebny mi taki olbrzymi dysk i sądze, że dlatego cena jest taka wysoka. Tak naprawde to pojemność dysku wystarczy 10gb. Ważny jest duży transfer, dobre CPU i ok. 4GB RAMU i niskie pingi. I nie wiem czy dobrze zrobie jeśli wykupie tego ovh.pl? Czy pingi będa niskie przy jednocześnie 200 osobach podłączonych do gry? Wkońcu to serwery we francji. I jakie inne oferty polecacie? W granicach 300-500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłem na oferte ovh.pl http://www.ovh.pl/produkty/eg.xml

jednak nie potrzebny mi taki olbrzymi dysk i sądze, że dlatego cena jest taka wysoka.

 

Jesteś niestety w błędzie. Czy to będzie 250 GB czy 750 GB to różnica w cenie jest minimalna. W końcu to są dyski SATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może podaj jaka gra jaki serwer masz i najlepiej podaj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi to wyglada na OTS jednak nie dam sobie reki uciac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ots.net.pl

I chyba zdecyduje się na ovh, jednak mam ostatnie pytanie, czy pingi nie będą duże przy jednocześnie dużej liczbie osób w grze i przegłądających strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od konfiguracji, z tego co mi wiadomo silniki na 8.1 sa pod sql, wiec napewno stawial bym na optymalizacje mysql przez kogos kto sie na tym zna dla uzyskania dobrego efektu. Zajmuje sie jednym z serwerow OTS i posiadam maszyne w livenet z tego co wiem nie jest zle, a co do ovh to nie wiem, jednak wczesniej OTS ktorym sie zajmuje stal w NL i nie bylo problemow jednak nie wiem jak roznica pingow z NL i FR ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pingi do ovh są dobre a widzę ze ten którego chcesz wybrać ma switch 1g to przy rozsądnej liczbie graczy będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×