Skocz do zawartości
Wloz_mi_tu

[szukam] kolokacja lub dedyk w PL

Polecane posty

Witam

Poszukuję serwerowni, która zajęłaby się kolokacją mojego serwera bądź serwerownię gdzie mogę dostać dedyka w niewielkiej cenie (200zł/msc).

Interesuje mnie możliwość instalacji systemu Windows Server 2003.

Parametry:

1. 2GB RAM

2. Intel lub AMD 2,2GHz (dual preferuję)

3. Dysk ~100GB

4. Transfer miesięczny ~150GB

 

P.S.

Livenet.pl odpada ...

Najlepiej w okolicach Katowic, np. Rybnik itp.

 

Z góry dzięki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu miałbym przesadzać :) . w Sosnowcu dostałem serwer za 150zł/msc i mam na nim w2k3, 150gb dysk, 4200+ amd 64 X2, 2gb ram. i mówisz, że przesadzam ... chciałbym własnie wybrać inną serwerownie, gdyz w Sosnowcu wiadomo jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu miałbym przesadzać :) . w Sosnowcu dostałem serwer za 150zł/msc i mam na nim w2k3, 150gb dysk, 4200+ amd 64 X2, 2gb ram. i mówisz, że przesadzam ... chciałbym własnie wybrać inną serwerownie, gdyz w Sosnowcu wiadomo jak jest :)
Wiadomo jak jest, więc wiadomo skąd ta cena :)

 

Dostajesz to za co płacisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakim cudem dostałeś taką maszynę z windowsem za 150zł miesięcznie? Czy coś Ci się przypadkiem nie pomyliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobna maszyne z dyskiem 80gb i place troche wiecej i nie mam windy tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@webh.pl - pomyliłem, raczej 190zł (tak jak na stronie firmy)

@mtps: to pogadaj z adminami. support jest bardzo OK! zawsze są dostępni, kazde moje prosby zostają natychmiast rozpatrzone. kazda konfiguracja, zmiana, czy tez blad popelniony przeze mnie bez problemu moge skonsultowac z adminem i od razu wiem co i jak.

 

Ogolnie Livenet jest bardzo OK. wszystkie problemy z łączami zostały juz rozwiązane, pingi mam rewelacyjne. za taką cene i za taki support Livenet mogę polecic z czystym sumieniem.

 

W 1# poście napisałem "Livenet.pl odpada - gdyz juz tam mam serwer :) "

w kolejnym poscie "wiadomo jak jest" - co nie miało znaczyc, ze jest źle.

 

szukam nowej serwerowni, bo jestem ciekawy jak sprawują sie tez inne...

 

P.S.

Dla tych co zrozumieli ze Livenet "odpada" sprostuję, że nie miałem na myśli tego, ze nie chcę korzystac z ich usług, pragnę wręcz ich polecić za to co robią i myślę, że z przyszłością będzie to jedna z lepszych serwerowni w PL - czego też im życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich kolegów!

Dosyć dawno mnie tu nie było, bo też nie było co opisywać :)

 

Wloz_mi_tu: zgadzam się z Tobą, że Livenet jest lepszy, ze support jest ok.

sam postanowiłem zakupic u nich dedyka, bo ceny niskie, pingi dobre, wiec brac i nie żałować.

i ogolnie moge polecic

 

kazda prosba via gg czy email spełniona, a z konfiguracja rowniez. obsluguje mnie sam wlasciciel wiec nie czuje sie jak ktos obcy, tylko jestem traktowany jako normalny klient, co idzie na duzy +

 

podsumowujac: livenet is OK! i zycze im jak najlepiej, gdyz to rozwijajaca sie serwerownia.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, jak 3/4 klientow odeszlo z livenetu to support musi byc ok - proste ;-) Oczywiscie te 200 PLN netto za wlozenie 2U do serwerowni? Doliczyasz oczywiscie koszty lacza 2mbps 200PLN netto? O ile nie stawiasz serwera gry, bo wtedy nawet te marne 2mbps kosztowaloby minimalnie ~350PLN netto...

 

Powracajac do livenetu, moim zdaniem dziala to sprawnie wlasnie dlatego, ze spora liczba klientow podziekowala wspolpracy, Grzesiek zawsze szedl, ze tak powiem, po taniosci... Tak wiec kolejny 'boom' na livenet i zamualnie lacz przewiduje za okolo 2, 3 miesiace...

 

Milego i spokojnego wieczoru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ncgroup.pl za tyle się zgodzi na pewno :)

ale za dobrej opinii to on tutaj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka to jest serwerownia?

 

trudno powiedzieć czy dobra to na pewno nie w 100% a z drugiej strony co tu oczekiwać więcej za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko Katowic Szara.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×