Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mruczek

Sukces naukowców z AGH

Polecane posty

Gość Mruczek

Tak na szybko, bo sprawa jest świeża, pierwsze wyniki z laboratoriów Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH:

ping_wierchy.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;) Z tym, że to nie jest fotomontaż, efekt działania pinga jest jak najbardziej prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z teoria po przekroczeniu predkosci swiatla czas stoi w miejscu lub sie cofa juz nie pamietam ... Ale z takimi pingami zaczne grac w CS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z teoria po przekroczeniu predkosci swiatla czas stoi w miejscu lub sie cofa juz nie pamietam ... Ale z takimi pingami zaczne grac w CS :P
Ja mam takie od dawna ;) tylko mi nie pokazuje bo HL nie potrafi pokazywać liczb ujemnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz napisac do ich supportu, jaki masz blad moze cos z tym zrobia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie fotomontaz to bardzo ciekawe ujemny ping :> moze do NASA trzeba na pisać, pewnie by byli zainteresowani :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z takimi pingami zaczne grac w CS ;)

W pierwsze 10s wszystkich wykończysz zanim się w ogóle zorientują, że grasz :P

 

czyli wychodzi na to ze serwer odpowiada już za nim zostanie do niego wysłany pakiet:P

Aaaa to nie sieć przekracza prędkość światła tylko serwer, to najwyższej technologi SI. Przyszłość jest już teraz, opracowano pierwszy inteligentny, samouczący się i co najważniejsze jasnowidzący (przewiduje, który użytkownik za raz się z nim połączy) serwer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Tylko, że to w zasadzie nie jest żart. Ten screen jest najprawdziwszym wynikiem pingowania serwera. Ciekaw jestem co spowodowało taki "błąd". Zawodność Windowsowego pinga, czy ogólnie sieć (ethernet, nie WiFi, może jeden router po drodze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×