Skocz do zawartości
scz

Nowy login Rusela na WHT

Polecane posty

Osoba wyzej ma chyba ze soba problem, albo jest w paranoicznym stanie... totalnie nie rozumiem o co chidz, jakies non user friendly te forum. Telefon jak najbardziej istnieje. Ciekawie sie zaczyna. Ktos mi wczesniej dobrze radzil, aby nie oferowac niczego na tym forum, bo sami zlodzieje, chyba temu podytkowany jest ten temat. Uprzejmie prosze o zmiane linku tego profilu, gdyz niestety jest to nietrafne, na szczescie nie jestem zadnym ruselem :D I oczywiscie wykasowanie danych zibbix.com ktore skamluja (tak to sie po polsku mowi?) dobre imie firmy.

Osoby zamieszczajace wypowiedzi naruszajace prawo lub prawem chronione dobra osob trzecich moga poniesc z tego tytulu odpowiedzialnosc karna lub cywilna.

jezeli nikt nie chce miec jakichkolwiek nieprzyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na firmy nie ma ustawy o ochronie danych osobowych więc nie muszę nic usuwać.

 

A czy ruselem nie jesteś to się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o dane osobwe lecz o 'naruszenie dobrego imienia firmy' a na to jest paragraf w polsce. Jezeli nie zniknie to do dzisiaj, udam sie do prawnika. Wspolczuje Panu, szczerze (nazwalem to zartobliwie) ruselomanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak dzwonie pod ten numer telefonu mówi mi że nie istnieje taki?nic tu nie narusza dobrego imienia. adres w profili masz takilogin masz takitelefon nie istnieje bo dzwoniłem pod niego i mówi że nie istnieje taki numer telefonu.

domena utworzona nie dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz cos z telefonem badz zle wybierasz numer, telefon jest online z tego co mi wiadomo. Zreszta co cie to wogole obchodzi? Jezeli chcesz skorzystac z uslug firmy zibbix, mozesz z latwoscia uzyskac kontakt poprzez support ticket.Firma oficjalnie nie swiadczy uslug dla polski dlatego tez nie mam zamiaru oficjalnie sie wypowiadac. Zreszta oficjalnie nawet jeszcze nie ruszylismy dla krajow europy sektora prywatnego, swiadczymy uslugi dla innych, bardziej komercyjnych klientow (nie pod nazwa zibbix). Nie doszukuj sie nieprawidlowosci albo sensacji, bo tego u nas nie znajdziesz.

Przeczytalem pare postow o 'rusel' jednak nie zamierzam isc w jego slady i oszukiwac tutejszych uzytkownikow, nie lezy to w mojej naturze jak i wierze (mormon, nazwa potoczna). Teraz wracam na wycieczke po warszawie, bo pogoda sprzyja, do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

buahaha : )

 

strona i teksty shitne, to racja.. ale ciekawe przedsięwzięcie scz-a hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wykonania tracert zibbix.com

 

Co rusel, nie wyszlo ci z https://rackgo.net/ to probujesz pod nową nazwą znow kogoś okraść? :D A pieniędzy juz co raz mniej, więc w ovh się "stołujesz" bo na nic więcej cie już nie stać.

 

http://www.creatx.com/index.php?p=about

 

"69, rue de la vallée

L-3591 Dudelange"

 

Zabawne, że "firma" "mieści się" 10 numerków dalej anieżeli siedziba firmy CreatX... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla SCZ za dociekliwość ( w sumie mnie też już inwigilował :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie podjarke co? Tak dla waszej wiedzy, nie jest to zadne oszutwo, tym razem zarabiac bede w pelni legalnie :D I nie zamierzam robic jakichkolwiek bezprawnych swinstw. Wykorzystuje po prostu swoja wiedze i swiadcze uslugi serwerow managed. A oferta OVH jest bardzo korzystna.

A tak poza tym, gdybym chcial, oszukalbym was w bardziej wymyslny sposob :D No ale to juz dawno za mna, trafilem na dolek na 48 i tam sobie wszystko przemyslalem, dlatego tez podjalem decyzje ze juz wiecej nie bede klamac ani oszukiwac, zostane prawym czlowiekiem i bedzie dobrze :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AHAHAH przyznał się O LOL i na co ci to chłopie było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale zobaczcie po jak długim czasie się wzięli za kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznal przyznal, zgodnie z dywiza - nie klamac - zyc :D hehe, na noc? Coz, jak ktos juz tu kiedys napisal, tematy o mnie byly zawsze ciekawe :D

Kazdy sie kiedys uczy na swoich bledach, mi pomogl w tym dolek :) A co do inwigilacji Ciebie, kisiek, chcialem tylko chwile pogadac, ale mi sie odechcialo :D Aha, dolek nie mial nic wspolnego z wami, tylko z inna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pytania zapraszam na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak ;-) Tylko nadal pracujesz na takiej samej zasadzie u Grzeska jak 3 -4 miesiace temu?;> Sponsoi, spojrz lepiej na swoja strone, ktora rowniez nie jest niczego sobie... a ja webmajsterem nie jestem, a teksty po angielsku sam lepsze wymysl jak takis kozak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zmądrzał po kilku godzinach to ile będzie miał na myślenie jak go skażą na kilka lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pracy jaką pełnie nie muszę się publicznie wypowiadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

wg mnie to jest zwykłe mydlenie oczu :]

oszust zawsze oszustem pozostanie :]

a za pare tyg znów bedzie post kogo to nie okradł haha

zbanujcie go, zablokujcie ten temat, dyskusja na jego temat nie ma sensu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rufik, ze tak powiem - spieprzaj dziadu :D Nie zalezy mi na czyjej kolwiek opini, wiem swoje, nie jestem pusty i zamierzam wykorzystac swoja wiedze.

Byles kiedys na dolku? Jezeli tak, to powinienes wiedziec jak tam moze 'zryc' sie czacha i wtedy przysiegasz samemu sobie, ze nigdy wiecej nie dopuscisz do takiej sytuacji. A banowanie mnie nie ma sensu, przeciez i tak moge zawsze sie zarejestrowac na nowo, a tak przynajmniej bede pisac z jednego konta :D I dla samego siebie, dla mojego hunoru, chce wykazac, ze potrafie legalnie zarabiac, i legalnie zaistniec w sieci (ze stopi sponsiego;))

Do tego daze, a moja mysla przewodnia jest legalnosc ponad wszystko.

 

Aha, tu, na wht nie bylo mnie przez okolo 4 - 5 miesiecy, tak o dla waszej wiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego tez podjalem decyzje ze juz wiecej nie bede klamac ani oszukiwac, zostane prawym czlowiekiem i bedzie dobrze :D Pozdrawiam.
Przyznal przyznal, zgodnie z dywiza - nie klamac - zyc :D

Sam sobie zaprzeczasz, kłamałeś w tym wątku że to nie Ty, a na stronie podajesz fałszywy telefon. To się kupy nie trzyma.

 

Kazdy sie kiedys uczy na swoich bledach, mi pomogl w tym dolek :)

Musisz jednak dłużej posiedzieć i jeszcze raz to przemyśleć :)

 

I dla samego siebie, dla mojego hunoru, chce wykazac, ze potrafie legalnie zarabiac,

Raczej dla humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawdę Ciekawie się zaczyna :-))

Co jak co ale jest to przyznanie się do winy, ale cóż ja nigdy do Rusela nic nie miałem i mieć nie będę (Poza tym że nim gardzę:D), ponieważ żerował on tylko na ludzkiej głupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie mowie ze jestem swiety :D I owszem, zerowalem na glupocie, choc juz od dawna tego nie robie :D Tak czy siak, brakowalo mi was :D@boss, jestem w tak dobrej sytuacji, ze nie musze sluchac sie Twoich cudownych rad, wiem swoje, Ty wiesz, zreszta kazdy niech mysli kco chce, nie obchodzi mnie to :) i przede wszystkim wiem czego chce . Nie komentuj prosze;) Owszem sklamalem na poczatku, jednak po przemysleniu, ' a co tam' w koncu napisalem prawde ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

zacytowałbym coś z "Psów 2" - aż się ciśnie na usta, ale sobie podaruję,

czego również życzę wszystkim, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×