Skocz do zawartości
WPNJ

Zostać w neteasy.pl czy brać co innego?

Polecane posty

Witam. Mam taki dylemacik. Obecnie posiadam hosting w neteasy.pl na którym mam dwa fora. W najbliższym czasie planuje sprzedać jedno forum razem z hostingiem rzecz jasna, a drugie forum przenieść. I tu moje pytanie. Czy zostać w neteasy.pl czy przejść gdzieś indziej? Potrzebuje ok. 20GB transferu miesięcznie (na przyszłość) i ok. 5GB dysku za nie wiele więcej jak 130zł rok. Co mi doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinujesz skoro nie narzekasz na neteasy:) A moze sie myle?

Porzadna firma wiec jak Ci nie jest tam ewidentnie zle to zostan, bo przekombinujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle nie jest, ale w tym pakiecie small może mi zabraknąć dysku (3GB). Chyba, że ułożą mi jakąś ofertę? Da rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Siedź tam i nie ruszaj sie, naprawde dobra firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiłem się poważnie i zostanę u nich. Mam jeszcze jedno pytanko. Jak kupowałem u nich konto to serwer z moim kontem znajduje się w Luksemburgu, a wiecie gdzie dostaje się teraz? W UK czy dalej Luksemburg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym się cieszył z UK, bo mniejsze pingi i MySQL lepiej śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wtyczkę do Liska: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/5791. Fajna sprawa, można zobaczyć przybliżone miejsce.

 

Dobra to na 100% zostaje w neteasy.pl.

 

A teraz trochę zmieńmy temat. Jak pisałem chce sprzedać jedno z moich for. I teraz tak. Dajmy, że aukcja się skończyła, kupiec wysłał pieniądze i co dalej? Mam prosić od niego dane osobowe, by zmienić je w panelu hostingu i u rejestratora domeny? I później wysłać wszelkie hasła? Jak to zrobić szybko i sprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena - wykonuje się cesje,a hosting zmieniasz dane na jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×