Skocz do zawartości
mateusz232

Livnet prosze o opinie

Polecane posty

Witam was szukałem tematu lecz nie moge znalezc za bardzo nowego wiec prosze was o wyrazenie opini o livnecie w tym temacie. Chce udowodnic koledze ze livnet niejest za bardzo "fajny" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech sobie poczyta wiele tematów z tego forum. Po co się powtarzać, a jak kolega dalej będzie myślał że livenet i wszystkie serwerownie tego pokroju które były/będą w Polsce są fajne to dobra rada - czas zmienić znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są fajne DataCenter w Polsce.

 

Tylko że nie w tych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za niefart sam o swoich nie mogę sie wypowiedzieć ale jeśli ma pan lub pana kolega pytania zapraszam na bok@livenet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kisiek możesz się tutaj wypowiadać.

jako pracownik powiedz ile awarii tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są zasady których sie nie przekracza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kisiek

 

wypowiadałeś się o NCgroup? Tej zasady też nie przekroczyłeś? hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem tak, miałem 2 serwery w tej serwerowni, jeden to porażka, zrezygnowałem, ale mam jeszcze jeden, który chodzi elegancko już dość długi czas - może i ma pady, nie wiem, w każdym razie klient nic nie zgłasza a ja jakoś nie zauważyłem.

dodam tylko że serwer którego już nie mam miał z lekka obciążenie , a ten który mam obciążenia nie ma żadnego, w zasadzie wystarczyłby

shared hosting gdyby nie włączone funkcje niebezpieczne dla shared hostingu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety z opinii otaczających mnie ludzi (w tym spora liczba osób z WHT) to 1 na 100 była pozytywna. Ludzie narzekają na samą jakość serwerowni/serwerów. Do opinii o LiveNet przyczynił się także znany i kochany @rusel - więc reasumując z moich obserwacji nie cieszą się nieskazitelną opinią w sieci.

 

Poczytaj:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...amp;#entry96512

http://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=34...c&start=100

i ogólnie poszukaj o nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doopy

mam serwery w kilku serwerowniach w Polsce i w Europie, i trochę znam temat,

wiem jaką opinię ma Livenet, i kogo tam ciągnie, ale

napisałem swoją opinię, serwer gier który tam miałem to była porażka, ale mam jeszcze jednego dedyka na www, który chodzi bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@scz wtedy jeszcze nie byłem związany z livenet.pl więc mogłem wyrażać swoje zdanie

@doopy z tym ruselem to teraz pojechałeś i to ostro przecież to dawno temu było a ty odgrzebujesz

 

http://www.hyperspin.com/publicreport/76271/23997 zakres uptime 3 naszych serwerów które u nas stoją . Test postawiony 2 dni po awari z brakiem prądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem co kiedyś wpłynęło na Waszą opinię (sam przyznasz że dość poważnie) - wszyscy już dobrze wiedzą że rusel już nie ma swojej piaskownicy w LiveNet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
@doopy z tym ruselem to teraz pojechałeś i to ostro przecież to dawno temu było a ty odgrzebujesz

Rozmawiałem z ruselem po odejściu stamtąd. Odszedł sam, a nie został wyrzucony.

Mówił, że miał pod sobą cały livenet (3 serwery były wtedy i Pan Grzegorz myślał z tym sosnowcem).

Było dwóch administratorów z czego drugi miał bardzo napięty grafik i czasu brakowało na livenet.pl

 

Ogólnie ten hosting nigdy nie miał być poważny, a teraz "data center".

Czemu Grzesiek chciał by rusel administrował w nim ?

 

Aktualnie z ruselm kontaktu praktycznie nie mam, bo wyjechał, ale jedno jest pewne, że był tam największym specem.

 

To tak do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę powiedzieć że ostatnio działa wszystko idealnie :) Z kontaktem z Grześkiem nigdy nie miałem problemu, zawsze odbiera moje telefony. Odnośnie łączy i serwerów tutaj też się nie mogę przyczepić. Nie pamiętam kiedy był ostatnio pad łącza, a serwery działają jak należy :P Ogólnie można się z nimi dogadać na temat różnych rzeczy czy jakiegoś swojego "niestandardowego" rozwiązania :)

 

 

Może ja mam jakieś szczęście czy coś, ale jak dla mnie w chwili obecnej jest b. dobrze :D

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam serwer CS na kiska maszynie i również nikt nie narzeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja mam jakieś szczęście czy coś, ale jak dla mnie w chwili obecnej jest b. dobrze wink.gif

 

...to jest nas dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie bylo prez 2 miechy dobrze, dzis patrze a tu dedyka nie dziala nie moge sie poalczyc ni nic, i nie wiem co sie dzieje, tez to macie?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś już w jednym temacie, więc po **** piszesz następnym to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy to norma w tej firmie, że podczas wpłaty są bardzo ochoczy do kontaktów i udzielania informacji, a gdy już przyjdzie do instalacji serwera ich zapał nagle słabnie? :)

W poniedziałek otrzymałem informację "Wplata została zaksięgowana, dziś zajmiemy sie instalacja serwera." i tu urwał się całkowicie kontakt, nikt nie odpowiada na miale (telefonów również nie odbiera) - a umawialiśmy się na instalację w poniedziałek.

Usłyszałem również, że jeżeli zależy mi na czasie to mogę przesłać potwierdzenie wpłaty - zrobiłem to w piątek.

Oczywiście rozumiem różne opóźnienia, ale warto o tym poinformować klienta, a nie zlewać go z góry na dół. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, u mnie też w razie zmiany pakietu na droższy odpowiedz po ok 1h. A gdy trzeba pomóc i wgrać backup ponieważ robia codziennie to zero odpowiedzi. I pewnie już backup przepadł. Pozostaje tylko zmienić firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma u nich kolokacji

 

Eeee?

www.livenet.pl/oferta3.pdf

 

Jest cały rozdział o kolokacji. Co prawda nie wiem czemu umieszczenie swojego serwera jest droższe od wzięcia najtańszego dedyka no ale tak sobie wymyślili i już.

Pytanie czy ktoś coś tam kolokował i może się wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nich nie ma kolokacji chyba że będziesz kolokować sprzęt który będzie musiał do niego Grześ dać licznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×