Skocz do zawartości
nfq

listwa - zasilanie (220V)+internet

Polecane posty

witam,

 

u mnie w pracowni informatycznej mam takie listwy, a w nich zasilanie 220V i gniazdka RJ-45 do internetu.

chciałbym coś takiego zrobić u siebie, żeby schować kable i zrobić stacje dokującą pod jednostkę.

 

jest coś takiego dostępne na allegro ?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że święta idą... człowiek się może rozleniwić ale bez przesady!

Sam nie możesz poszukać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Ja rozumiem, że święta idą... człowiek się może rozleniwić ale bez przesady!

Sam nie możesz poszukać? ;)

 

Adrian zauważyłem ze kto co sie nie zapyta w 95 % ludzi odsyłasz "gdzies" jest to forum, o webhostingu ktore porusza takze tematy sieci itp a jak wiadomo to o czym kolega mówi jest to standard w projektowaniu sieci czy w google "bezpieczeństwo"

jak sie nie myle BHP tez chyba ma to cos do tego :)

takze daj se na luz jak masz tak spamowac to lepiej nic nie pisz :)

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@RuFiK wybacz ale jeżeli ktoś się pyta czy daną rzecz można nabyć w konkretnych lokalizacjach to tak trudno samemu sprawdzić?

Inaczej się to nie nazywa jak lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

jak chcesz kupic samochód to nie idziesz i nie kupujesz pierwszego lepszego tylko zapewne zasiegasz opini publicznej ;)

fora, koledzy, znajomi itp :)

 

takze chill :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, mylisz się Adrian - szukałem we wszystkich kategoriach, pod różnymi słowami kluczowymi NIC nie znalazłem, tego co poszukuje.

 

Napisałem tutaj temat, żeby was się zapytać czy wiecie jak to się nazywa, ja nie mogłem znaleźć więc tutaj piszę.

 

Nie kłóćcie się o to, czy szukałem, czy nie, bo szukałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, nie chodzi mi o sam przedłużacz + internet, ale listwy kwadratowe takie białe, w ktorych mozna schować kable, zamontować gniazdka 220v, internet i inne duperele jak sobie dziure wytniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh...

Tzw "Listwy i kanały elektroinstalacyjne" kupisz to praktycznie we wszystkich większych sklepach budowlano, elektryczno podobnych.

 

Nawet w google możesz wpisać nazwę "tego" i swoje miasto, pewnie znajdzie się jakiś sklep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zamiast listwy proponuję od razu dozbierać na UPS-a... dopiero to daje jakiś efekt.. te listwy to tak naprawdę o kant d.. można rozbić... trooochę chronią i pomagają te z bezpiecznikami, ale UPS to dopiero porządne rozwiązanie.. heh

 

EDIT: może i BOSS ma rację - a ja odpisałem tak i basta heh

bo jak na mój gust, to właśnie o to chodziło

w innym wypadku kurs na Castoramę / IKEĘ / JYSK i heja

heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×