Skocz do zawartości
internecik

[wirtulany] pod bramkę proxy ?

Polecane posty

Witam,

Poszukuję firmy w której mógłbym hostować bramkę proxy.

Pojemność konta nie ma znaczenia. Liczy się tylko transfer którego serwis potrzebuje sporo (około 7 GB dziennie).

Serwery nie muszą być w Polsce, nawet wskazane byłoby gdyby były gdzieś na zachodzie Europy lub USA.

Na zakończenie dodam jeszcze że w nazwa.pl wyżej wpomniana bramka dostała limit 1mbps.

 

Czy możecie polecić coś sensownego gdzie będę miał możliwość sprawdzenia konta przed opłaceniem (minimum 7 dni testów)?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już to tylko xxl-web.pl i ta oferta z nie limitowanym transferem.

Słyszałem gdzieś że stoi tam sporo bramek proxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie plan indywidualny, 240 gb transferu ( z zapasem) to koszt około 100 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie plan indywidualny, 240 gb transferu ( z zapasem) to koszt około 100 zł miesięcznie.

 

Tanio jak barszcz, nawet nie pytam czy netto czy brutto ;) Kamil Neć, nic tańszego nie znajdziesz, w dodatku serwer w Polsce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edart brutto, nie rozumiem tylko "dodatku serwer w Polsce" ?

 

Mogę takie konto zaoferować w cenie 100 zł miesięcznie, 3 GB powiechrzni, 240 GB transferu i 10 % cpu. Serwery w niemczech ( HostEurope ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nvu,

sorry, widzisz nie nadążam, myślałem że jeszcze w Sosnowcu siedzisz ale z tego co mówisz już wyemigrowałeś ;)

no i cpu dodałeś 10%, trochę to zmienia obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bramki proxy nie potrzebują dużo cpu, przykład bramka scz miała 8 miejsce w kwalifykacji generalnej na stat.pl a obciazenie cpu bylo 1-2 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś z hosteurope skorzystać, tam jest dość tanio w porównaniu do cen z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bramki proxy nie potrzebują dużo cpu, przykład bramka scz miała 8 miejsce w kwalifykacji generalnej na stat.pl a obciazenie cpu bylo 1-2 %

 

 

To prawda ale nie zmienia to faktu że mnie wywaliłeś za zużycie transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scz przecież to logiczne, miałeś konto sponsorowane które generowało dojść spory transfer. Reklame stawiłeś dopiero potem, skuteczność reklamy była mała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bramki proxy nie potrzebują dużo cpu, przykład bramka scz miała 8 miejsce w kwalifykacji generalnej na stat.pl a obciazenie cpu bylo 1-2 %

 

Jaki jest (lub był) adres tej bramki proxy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze względów reklamowych nie życzę sobie aby ujawniać tego adresu. Tyczy się to Ciebie też nuv. Sprzedałem tą bramkę proxy.

 

Kamil Neć - to też zależy jaki masz skrypt php mój nie obciążał w ogóle serwera tylko brał transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scz przecież to logiczne, miałeś konto sponsorowane które generowało dojść spory transfer. Reklame stawiłeś dopiero potem, skuteczność reklamy była mała

 

 

 

nic mnie tak nie wkurza jak ktoś dostaje konto gratis a potem jeszcze pisze że został skrzywdzony... bo ktoś przestał za niego płacić

 

... i jeszcze gość nie zważając na to że jest zwykłym sępem, próbuje sprzedać swój żrący skrypt na forum... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mnie tak nie wkurza jak ktoś dostaje konto gratis a potem jeszcze pisze że został skrzywdzony... bo ktoś przestał za niego płacić

 

Edart Ja Nuv zrobiłem regulamin, Cennik kont, i dużo innych rzeczy i w ogóle mu na początku pomagałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dlatego uważasz że on ma Cię utrzymywać do emerytury?

a skoro już nie chce to trzeba mu dupe ( za przeproszeniem) obsmarować ?

jak ci coś jest dłużny daj sprawę do sądu, a jak wygrasz to przedstaw fakty,

ja też mu wiele pomogłem ale zrobiłem to gratis i nie oczekuję nic w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto sam mi zaproponował i miałem Je dostać na rok. Potem transfer bardzo skoczył i powiedział że nie opłaci mu się za darmo mnie trzymać i zaproponował mi wstawienie reklam w zamian za hosting zrobiłem to a potem grzecznie za porozumieniem stron przeniosłem się na serwer dedykowany a i tak nuv hostuje mi bramki proxy które jeszcze nie zdobyły dużej popularności. Poza tym od nikogo nie oczekuje nic w zamian sam mi zaproponował konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i ok, wywalił Cie za zużycie transferu, ale nie dlatego że zapłaciłeś i mu się "odmieniło" , tylko stwierdził że mu się nie opłaca utrzymywać Twojego konta. Niestety tak to wygląda jak się chce mieć tzw. "sponsora" , to sponsor decyduje jak długo będzie sponsorował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ja żadnych pretensji nie miałem.

 

Poza tym raczej nie wywalił tylko dał czas na przeniesienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Krystian - Wszystko do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest logiczne, nie pamiętam dokładnie ale wiem że zwiększałem ci pakiet bo zabrakło transferu, potem ta suma była dojść spora jak na serwery w Polsce i nie było to już dla mnie opłacalne nawet za reklame w którą dziennie klikało 7 osób. EOT się zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nvu

reklama nie była zgodna z tematyka mojej strony dlatego mało osób klikało. W dodatku reklama była na jednej stronie (głównej) a nie na podstronach które przeglądano przez proxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×