Skocz do zawartości
ufb

8p.pl vs linuxpl.com

  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który hosting wybrać?

    • 8p
      15
    • linuxpl
      14


Polecane posty

Witam,

 

zastanawiam się nad wyborem hosting, myślę pomiędzy 8p.pl lub linuxpl.com. Hosting ma być pod forum i portal.

 

Pozdrawiam,

 

ufb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

linuxpl.com

Uzywam od bodaj 7 lat i bardzo sobie chwale. Serwery stabilne, wg. niektorych support nieco gorszy, chociaz sam jakos tego nie odczulem (moze dlatego ze jestem malowymagajacym klientem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a gdzieś czytałem (mignęło parę razy tu czy na PiO czy webhelpie czy gdzieś tam) tak z 2-4 tygodnie temu, że pogorszyła się jakość, heh (linuxpl.com w sensie heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 8p.pl.

Swego czasu miałem sporo doczynienia z panem Piotrem z linuxpl.com i nie mam niego zaufania.

Nie będę tutaj wywlekał prywatnych spraw, ale... a zresztą, jak ktoś pokopie trochę w google to znajdzie kilka ciekawych historii, oraz faktów z życia właściciela.

8p.pl może nie ma niewiadomo jakiej tradycji i infrastruktury, ale hosting jest prowadzony odpowiedzialnie i z głową.

 

Ps: Wiem, że może nie powinienem się wypowiadać w tego typu tematach, ale jak słyszę "linuxpl" to nie potrafię tak bez słowa tego zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram jora (chociaż wypowiadam się o konkurencji) to wiele problemów miałem z linuxpl.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakich konkretnie jesli mozna wiedziec? Z czystej ciekawosci pytam.

 

Swoja droga latwo jest napisac "mialem wiele problemow" lub "gdzies przeczytalem, ze ktos mowil, tyle tylko, ze nie pamietam czy 2 czy 4 tyg temu" ;) Zaznaczam ze nie pracuje w dziale PR linuxpl.com :) Wrecz mam w powazaniu ilosc ich klietow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś u nich serwer dedykowany, który sam się wyłączał, support po 8 dniach naprawił tą usterke, potem strasznie łącze muliło. Ogólnie po miesiącu wyprowadziłem się stamtąd.

 

To było jakiś rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinie są mieszane, osobiście nie korzystałem, o jakości hostingu samego w sobie też nie obiło mi się o uszy, jednak 1 czy 2 osoby narzekały mi niegdyś na serwery dedykowane/ich support. Może coś uległo zmianie - nie wiem. Nie głosuje w ankiecie bo o 8p.pl nie wiem nic więc trudno mi wybrać z tych 2. Ktoś już wyżej spytał, przytoczę to pytanie ponownie - czemu ograniczyłeś się właśnie do tych 2 dostawców hostingu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedzi . ;)  Wybrałem linuxpl ze względu na shella. Czy to był dobry wybór okaże się.

Pozdrawiam,

ufb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×