Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Saint

Kupie 2 licencje lifetime DA

Polecane posty

Kupie dwie licencje DirectAdmina za rozsądne pieniądze. Oczywiście z wiadomych względów nie może to być licencja typu "internal". Oferty proszę kierować na PM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości użycia pod adresem IP spoza DataCenter/brak możliwości odsprzedaży licencji/zmiany IP. Serwerownie mają spore rabaty na licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupując taką licencje już na zawsze jesteśmy uziemieni w takiej firmie? Nie ma możliwości migrować miedzy firmami z tą licencją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli kupując taką licencje już na zawsze jesteśmy uziemieni w takiej firmie? Nie ma możliwości migrować miedzy firmami z tą licencją?

To jest dokładnie to o czym pisałem już dawno temu na tym forum, kiedy NVU kupował licencję DA i krzyczał na jedną z firm, która te licencje sprzedaje nie zdając sobie zupełnie sprawy z tego co i na jakich zasadach kupuje i dlaczego ma to taką a nie inną cenę.

 

Wystarczy poczytać przecież o zasadach licencjonowania panelu u samego źródła, czyli na stronie DirectAdmin'a- licencje zwykłe, oraz licencje internal. Napisałem wtedy, że "może kiedyś zrozumie" czemu tak a nie inaczej... a teraz wszyscy nagle pytają w czym jest różnica. Życzę miłego czytania, analizowania i przeliczania kosztów tych licencji na PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

a mnie ciekawi dlaczego co drugie ogłoszenie to kupie DA. Nie da się tego kupić normalnie u producenta? O co w tym chodzi? [nieuświadomiony]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ciekawi dlaczego co drugie ogłoszenie to kupie DA. Nie da się tego kupić normalnie u producenta? O co w tym chodzi? [nieuświadomiony]

 

DA u producenta kosztuje ok 750 PLN a tu są ogloszenia za okolo 250 PLN. Ludzie myslą że to ta sama licencja i ze oszczędzają 500 pln :P

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ciekawi dlaczego co drugie ogłoszenie to kupie DA. Nie da się tego kupić normalnie u producenta? O co w tym chodzi? [nieuświadomiony]

Ja wiem, że strona panelu DA nie jest na miarę "Web 2.0" i Cię odrzuca (swoją drogą mnie też się nie podoba, jeśli Cię to pocieszy) ale... skupiłbyś się czasem na treści i poczytał zawartość linków które wkleiłem w poście nad Twoim, a odpowiedź na Twoje pytanie będzie równie prosta jak strona samego panelu.

 

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Wg mnie temat został już wystarczająco głęboko rozwinięty- teraz wystarczy sobie tylko poczytać, przeliczyć i przeanalizować... przyda się też przy tym troszkę logicznego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

@ednet: thx. wygląda to na małą dezinformacje bo jeszcze nigdy nie widziałem objaśnień tego co się sprzedaje w PL :P

 

@kaczy: oj biedactwo się zagotowało i żyłka mu wyskoczyła. Oddychaj, głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ednet: thx. wygląda to na małą dezinformacje bo jeszcze nigdy nie widziałem objaśnień tego co się sprzedaje w PL :P

Niestety wielu ludzi ma chyba jakiś syndrom mojej przyszłej teściowej i nie bardzo sprawdza to co dokładnie kupuje- byle taniej :)

 

@kaczy: oj biedactwo się zagotowało i żyłka mu wyskoczyła. Oddychaj, głęboko.

Daj spokój... nie mam powodów do zagotowywania. Mój post był mocno nasiączony irionią i dużą dawką mego specyficznego (muszę szczerze przyznać) poczucia humoru. Może powinienem tam wrzucić więcej emotikonek- forum ma do siebie to, że nie zawsze można właściwie przekazać pewne rzeczy, które bez żadnego problemu słychać byłoby w normalnej rozmowie. To tak jak z bell'em który mi kiedyś "pogratulował własnego krzaka" i choć było to w pozytywnym tonie- nie zrozumiałem na początku tego wyrażenia definiowanego przez jego własy słownik pojęć i zwrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie myslą że to ta sama licencja i ze oszczędzają 500 pln :P

 

Ed

 

Przynajmniej w części przypadków tak właśnie jest. Można zmieniać IP do woli :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaczy, miałeś licencje internal, próbowałeś zmienić ip ?, jakoś ja mam internal i zmieniam już 7 raz ip bez żadnych problemów, wystarczy mail do support@directadmin.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt licencji lifetime to ok. 200-250 zł - przynajmniej ja tak mogę załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×