Skocz do zawartości
atze

Hosting ale gdzie?

Polecane posty

Witam,

 

Nie mogę się zdecydować gdzie wykupić hosting. Chciałbym w kei.pl ale 366 zł brutto rocznie mnie trochę przeraża. Tylko nie mówcie, że za jakoś trzeba płacić :) to akurat wiem.

Zwłaszcza, że strony które chcę postawić nie będą na siebie zarabiać. Chciałbym coś do 250zł rocznie.

 

Chcę postawić kilka stron: najważniejsze to przenieść stronę schroniska dla zwierząt, miesięczy ruch to ok. 6GB,(ale jak zablokuje hotlinkowanie to pewnie mniej będzie), postawić portfolio, stronę znajomego, ewentualnie mały konkurencyjny wortal o gminie. Przede wszystkim zależy mi na stabilności działania. Skrypty pisane są przeze mnie, żadnych joomli, phpbb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrzebujesz uptime większego niż 99,5% to zapraszam do Hekko.pl, na pewno trochę pieniążków Ci zostanie.

Ewentualnie napisz jakich parametrów oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę postawić kilka stron: najważniejsze to przenieść stronę schroniska dla zwierząt, miesięczy ruch to ok. 6GB,(ale jak zablokuje hotlinkowanie to pewnie mniej będzie), postawić portfolio, stronę znajomego, ewentualnie mały konkurencyjny wortal o gminie. Przede wszystkim zależy mi na stabilności działania. Skrypty pisane są przeze mnie, żadnych joomli, phpbb.

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty. Dla użytkowników WHT przyznajemy 25% rabatu dla planu biznes start (1GB/30GB) po wpisaniu kodu "wht" w odpowiednim polu formularza zamówienia, co daje kwotę 150zł netto rok (183zł brutto). Zniżka dla użytkowników WHT jest stała i dotyczy również przyszłych okresów abonamentowych (przy przedłużaniu na następny rok i kolejne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą Hoste.pl

Serwer Plus 5GB/10GB [Hosting w PL] powinien spełniać Pańskie wymagania.

 

W ostatnich dniach wprowadziliśmy czasową promocję w ramach której również wspomniany pakiet można zakupić 50% taniej na pierwszy rok, dodatkowo do pakietu domena (.pl .com.pl .com i inne) za 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może na firehost.pl zajrzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do FireHost.pl, pakiet Extra 10 GB powiechrzni i 60 GB transferu w cenie 220 zł brutto rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z litrem ;). Pakiet basic wyjdzie niecałe 200 zł za aż półtora roku a o IQ mają całkiem niezly staż na rynku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą activhost.pl

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×