Skocz do zawartości
BlueMan

Luźne rozmowy o hostingach z allegro

Polecane posty

Przedwczoraj tak dla testów chciałem zobaczyć na jakim poziomie są te najtańsze hostingi :)

"zainwestowałem" całe 4,99 zł/rok za hosting 1GB/16GB o_O http://www.allegro.pl/item351018638_hostin...aktura_vat.html

 

Mają trochę nieporządek w firmie, ponieważ o 13:05 dostałem SMS, że nie dokonałem przelewu (zrobiłem go przed wczoraj), a o 13:30 przyszedł email informujący, że konto zostało aktywowane :)

 

FTP, panel, www chodzi wręcz tragicznie wolno!

 

http://blueman.netiz.pl/phpsysinfo/ - load utrzymuje się na poziomie 8-9, jest prawie 1,5TB dysków twardych.

Serwery stoją chyba w Ameryce w http://www.hostdime.com/

 

 

Ciekawe jak z supportem :) wysłałem o 17:22 email i narazie cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę najmniejszego sensu w kupowaniu kont na Allegro... Przeważnie konta oferują krzaki, a jeśli lepsze firmy to lepiej kupić na ich stronie. Konta hostingowe na Allegro w Antyku zostałyby nazwane 'tragiczne fatum'. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie narzekajcie, bo zaraz ktos wyskoczy ze masternet sprzedaje na allegro a to dobra i stabilna firma

 

upps to ja z tym wyskoczylem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@bald przykro mi ale ostatnia oferta na allegro widniała parę tygodni temu :)

 

skad ta zmiana?

od przynajmniej roku mozna bylo trafic na masternet na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

oooo.... Adrian czekamy na VPS-y managed lub resellery na DA w DE/UK nie za tanio ale wysokiej jakości : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hostcenter zablokowane czy tylko zawieszone chwilowo?

Niech zgadnę... nawet nie wiesz z jakiego powodu :) heh lubie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniasz się np. komentarzami, albo naciagasz ludzi też masz "zawieszone" konto i w praktyce nie słyszałem, aby komuś odblokowano.

No chyba, że nie płaciłeś za wystawianie aukcji, to wtedy jest to "chwilowa" blokada. Jednak takie sytuacje występują tylko po dobrych kilku miesiącach niepłacenia.

Pochwal się jak odblokują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hostcenter widocznie jesteś źle poinformowany lub masz osobiście złe doświadczenia :)

Żartujesz chyba, że będę pisał posta gdy konto będzie odwieszone.

Na aukcjach i tak nie będą już wystawiane konta w takch niskich cenach jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego Adrianie, niestety zostałem kilkakrotnie oszukany na Allegro i wiem, że każdy oszust ma taki sam komunikat jak Ty.

Nie rób mi więc wody z mózgu.

Żartujesz chyba, że będę pisał posta gdy konto będzie odwieszone.

Oczywiście, że żartuję :)

Na aukcjach i tak nie będę już wystawiane konta w takch niskich cenach jak kiedyś.

Drożej o 5 zł?:) Przecież wiesz, że droższe konta się nie sprzedają. Bynajmniej ja odnoszę takie wrażenie przeglądając oferty na Allegro: Klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hostcenter jeśli chces kolego powiedzieć że kogoś oszukiwałem na allegro to lepiej byś miał na to konkretne dowody.

Pewnie pojawiłby się już jakiś negatywne komentarz.

 

Wiem, że droższe konta nie sprzedają się tak często jak te po 10zl i dlatego też już nie sprzedajemy na allegro i dlatego też już coraz rzadziej współpracujemy z Klientami którzy szukają jak najniższych kont jednocześnie wymagając nie wiadomo czego - to się już po prostu totalnie nie opłaca.

 

To tyle co miałem do powiedziania w tej kwestji.

 

Do pewnej grupki forumowiczów:

Przed wypisywaniem nowych bzdurnych negatywnych teorii dobrze by było gdybyście mieli do tego jawne oraz konkretne dowody :)

Trzeba sobie jednak zdać sprawę, iż jakby nie patrzeć są to w pewnym stopniu pomówienia w kierunku firmy i nie wszystkie firmy patrzą na to obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez miałem zablokowane konto.. przez pół roku (wystarczyło wysłać ksero dowodu i odblokowali..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że oszukiwałeś - w ogóle nie miałem tego na myśli:).

Przeczytaj jeszcze raz uważnie co napisałem.

Po prostu widzę, że zablokowno Ci normalnie konto i tyle, a to oznacza, że łamałeś ich regulamin, albo nie płaciłeś.

Denerwuje mnie tylko to, że piszesz o zmienianiu preferencji dotyczących klientów (co moze i jest prawdą), a głównie chodzi o to, że zablokowali Ci konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wymieniasz się np. komentarzami, albo naciagasz ludzi też masz "zawieszone" konto i w praktyce nie słyszałem, aby komuś odblokowano.

 

Nie napisałem, że oszukiwałeś - w ogóle nie miałem tego na myśli:).

Przeczytaj jeszcze raz uważnie co napisałem.

Po prostu widzę, że zablokowno Ci normalnie konto i tyle, a to oznacza, że łamałeś ich regulamin, albo nie płaciłeś.

 

Przyczyn zawieszenie konta może być wiele, nie koniecznie te wymienione przez ciebie.

 

No chyba, że nie płaciłeś za wystawianie aukcji, to wtedy jest to "chwilowa" blokada. Jednak takie sytuacje występują tylko po dobrych kilku miesiącach niepłacenia.

Nie prawda. Blokują dość szybko i równie szybko odblokowywują (jeśli nie jest się supersprzedawcą to ok tygodnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo naciagasz ludzi też masz "zawieszone" konto

Wyraźnie napisałem, że jeżeli ktoś kto robi faktycznie jakieś "przekręty" ma zablokowane konto, tak jak Adrian, który jak podejrzewam nie zrobił nic strasznego :).

 

Przyczyn zawieszenie konta może być wiele, nie koniecznie te wymienione przez ciebie.

Jakie znasz inne przyczyny zawieszenia konta, poza złamaniem jakiegoś punktu regulaminu?:)

 

Nie prawda. Blokują dość szybko i równie szybko odblokowywują (jeśli nie jest się supersprzedawcą to ok tygodnia)

Jak powody są błache to tak - większość kont zablokowanych, pozostaje w takim stanie na wieku wieków....

 

Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie znasz inne przyczyny zawieszenia konta, poza złamaniem jakiegoś punktu regulaminu?:)

 

Życzliwa konkurencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale życzliwa konkurencja może jedynie znaleść jakąś drobnostkę, która łamie regulamin.

Tak czy inaczej, chyba temat wyczerpany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×