Skocz do zawartości
Art_

ADSL - jaki opcje najkorzystniejsze ?

Polecane posty

witam. a postanowiłem napisać bo nie bardzo wiem co wybrać :P

może wy macie jakieś konkretne argumenty

 

w mojej miejscowości niestety skazany jestem na ADSL po liniach TP

 

i właśnie skończyła mi się umowa z Netią ( 1 mb/s )

no i tak od dłuższego już czasu zastanawiam się co teraz wybrać , generalnie jestem dość zadowolony z netii więc chyba nie będę na nic innego zmieniał ( w końcu tanio i dobrze to po co mieszać )

 

ale , zastanawiam się czy może warto było by zainteresować się 2 mb/s ( niestety więcej nie da rady ) z tym że musiałbym wziąć umowę na aż 36 miesięcy .. ( j/w niestety 80 - 90 zł to maks jaki mogę przeznaczyć na internet )

 

no więc co lepiej wybrać :P

 

1 mb/s - 12 miesięcy

czy

2 mb/s - 36 miesięcy

 

macie może jakiś informacje ( szklane kule, cokolwiek ) czy coś drastycznie się zmieni w tej materii powiedzmy za rok ?

( ceny , szybkości ) bo nie chciałbym się związać na 36 miesięcy jak np. za 3 miechy wprowadzą 6 mb/s za połowę ceny :) ( hehe )

innymi słowy czy jest jeszcze z czego schodzić (ceny) biorąc pod uwagę rynek adsl na liniach tp ? :)

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lojalka na 3 lata jest zbyt długa jak dla mnie. Zysk z prędkości raczej niewielki. Chyba że zasysasz codziennie 3 filmy. Pamiętasz jakie były łącza i ceny 3 lata temu? Jedno jest pewne ceny będą podobne ale łącza za 3 lata dużo szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej bez cyrografu jak masz blisko siebie dialog to się zainteresuj super łacza przez 6 lat jak zaczynałem od 128 do teraz 2mb miałem 2 pady mają w miarę tanio i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety 80 - 90 zł to maks jaki mogę przeznaczyć na internet )

Polecam zapoznać się z nową ofertą sieci Era "Era Internet Stacjonarny". Ceny znacząco niższe od konkurencyjnych operatorów. Cennik poniżej. 

 

era_internet_domowy.jpg

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoofeR - gdzie można zobaczyć ofertę internetu stacjonarnego z ery? Z tego co widzę oferta najtańsza.

 

tak na marginesie

Era 69zł za 6mbps na 36m-c

a na przykład

Orange ma 109zł na 36mc tak samo TP ma.

 

Oferta Ery obecnie jest najtańsza na Rynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie eray w kazdym miejscu w polsce jest mozliwosc neta od nich "miec" ... szkoda ze tylko oferuja do 6 MB/s ja od tp mam specialny pakiet powiekszony xx razy wiecej nix 6 MB/s ciekawe czy z era mozna sie tak dogadac ? by miec niestandardowa "wielkosc" lacza .... wiecej niz 6 mb/s i ciekawe jaki uplod daja przy 6 mb/s ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ery to chyba dopiero w fazie testów jest? Co za tym idzie niedostępna publicznie. Najbardziej w tym wkurza fakt że niby internet został uwolniony a i tak trzeba bulić TP za pakiet socjalny co tak podnosi cenę samego łącza że jest aż nieopłacalne.

A nie masz tam multimedii (główna siedziba w Gdyni)? Ja płacę 59 za 1Mb (umowa rok) bez żadnych dodatkowych usług na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verde TP dało Ci neostrade z indywidualnymi prędkościami?

 

Jak sadze chodzi o metro, ktore jest w TP w fazie testow, wiec pewnie moga oferowac to indywidualnie. Jesli chodzi o ADSL to 6 Mbit to juz jest w zasadzie maksimum (wedlug specyfikacji do 8 Mbit) i to tez jedynie max. 1,5km od centrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

scz

Tak . Mam indywidualną predkośc internetu, potrzebowałam tak tego, gdyz 6 mb/s bylo za malo musialem miec znacznie wiecej. Aktualnie działa to jako tako jako to wszytko co daje TO tak to działa., dlatego szukam czegod taniego i dobrego, jak na razie malo kto daje wiecej niz 6 mb/s a o indywiudalnych pakietach mozna zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scz

Tak . Mam indywidualną predkośc internetu, potrzebowałam tak tego, gdyz 6 mb/s bylo za malo musialem miec znacznie wiecej. Aktualnie działa to jako tako jako to wszytko co daje TO tak to działa., dlatego szukam czegod taniego i dobrego, jak na razie malo kto daje wiecej niz 6 mb/s a o indywiudalnych pakietach mozna zapomniec.

a można wiedzieć ile płacisz i jakie masz prędkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ery to chyba dopiero w fazie testów jest? Co za tym idzie niedostępna publicznie.

"Polska Telefonia Cyfrowa od 1 kwietnia br. udostępni wszystkim klientom, w ramach testów, usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu - „Era Internet Stacjonarny”.

 

Oferta dostępna będzie we wszystkich salonach i sklepach własnych PTC na terenie całego kraju na zasadach tzw. „soft launchu”, czyli sprawdzenia zastosowanych rozwiązań przed komercyjnym uruchomieniem usługi." Więcej...

WoofeR - gdzie można zobaczyć ofertę internetu stacjonarnego z ery?

Spróbuj w mailowym bądź telefonicznym Biurze Obsługi Abonenta.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A ja mieszkam w Sopocie (Małe zapierdzie pomiędzy Gdynią a Gdańskiem) i Multimedia (Z siedzibą w Gdyni) nie jest u mnie dostępna, mam tylko Chello i Neo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×