Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kaik

Hosting pod portal w UK

Polecane posty

Witam,

Mam portal na CMS PostNuke .8 z galerią mediashare jeśli komuś coś to mówi.

 

Portal odwiedza 4000 unigue na miesiąc(wg stat 24) i jest przewidywana duża kampania reklamwowa... jest to portal o mieście w angli dla polaków

 

Planowany jest też rozówj serwisu pod kątem społeczności, czyli czat większe galerie(obecny limit to 10MB na usera ale chciałbym z 50MB) z niewielkimi plikami video 5 mega max... powoli wprowadzane...

 

Dodatkowo na tym serwerze ma być jeszcze adserwer OpenX dla tego portalu

Co potrzebuję to

Od 6 - 10 GB powierzchni może nawed do 15GB

przynajmniej 2 bazy Mysql najlepiej 5 bez jakichś śmiesznych busy_time jak u mojego obecnego usługodawcy

Miesięczny transfer około 50GB/miesiąc obecnie zużywam 15, ale planuję rozwój galerii...

dziennie około 300 unigue chciałbym dojść do max 1000

nie wiem ile czasu procesora to zużywa i jakie są obciążenia...

 

Obecnie działa na nazwa.pl :P ale co jakiś czas mam problem z busy_time bazy i ogólnie nie mam o nich za dobrego zdania...

 

cena do 500 - 600 zł na rok... Interesuje mnie póki co bardziej shared(jeśli jakiś da rade) na około rok później vps albo dedyk, ale managed

W europie preferowanye UK/Polska...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaj

neteasy.pl - serwery w UK, skontaktuj sie z nimi. Jednak zoptymalizuj swoj serwis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie VPS w Wielkiej Brytanii, sądzę, że zmieściłbyś się w budżecie:

http://www.eukhost.com/vps-hosting.php

 

Wstępna konfiguracja wystarczy, a zostanie jeszcze zapas mocy.

 

Hmm włąśnie brałem ich pod uwagę mam pewne obiekcje co do nich: dla jednej mojej klientki założyłem shared u nich i co się okazało ich ustawienia security_mod wywala 500 na układzie liter "go ro" np. jak wpiszesz "nowego roku" :P

Udało mi się to wyłączyć za pomocą .htacces, ale mi się to nie podoba za bardzo...

Jestem nim zainteresowany, ale chciałem jeszcze popytać.

No 190GBP - kod chyba 10% no i vat, a sam nie jestem zarejestrowany... to jest koło 900zł no chyba, że funt teraz 3zł kosztuje :)

 

Inna sprawa na plus neteasy to PayPal za pomocą ,którego możba chyba u nich zapłacić(widziałem logo na ich stronie) no i cena nie jest znowu taka duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa na plus neteasy to PayPal za pomocą ,którego możba chyba u nich zapłacić(widziałem logo na ich stronie)

Tak można im płacić via paypal.

 

no i cena nie jest znowu taka duża...

Masz nawet obecnie kod promocyjny na -25% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc mimo iż byłem bardziej przekownany do neteasy.pl to jednak vps to vps.

Tylko, że teraz nie mam za bardzo zdania na temat eukhosts na ich stronie podają, że gwarantują uptime 99,95%, a na wht.com różnie o nich mówią... hmm jeśli ktoś wie coś więcej o tej firmie to niech da znać.

 

Z tego co widze po shared mojej klientki to jest bardzo szybki i przyjemny(poza tym security_mod, ale to vps już tak nie dotyczy )...

 

To by było rzeczywiście najlepsze wyjście jak dla mnie bo i tak chciałem domyślnie vps, ale ze względów finansowych (rozwijam drugą firmę) nie bardzo sobie mogę pozwolić na jakis "drogi"...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w neteasy masz 15% CPU w największym pakiecie dobre serwery szybkie super support nawet o 1.00 w niedziele. Kod PROMO25 - 25% upustu

 

 

Jezeli VPS to neteasy tez oferuje napisz do nich dostaniesz ofertę nie ma na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×