Skocz do zawartości
Net Serwer

Gdzie kolokacja w Szczecinie ?

Polecane posty

witam

 

wpisujcie proszę jakie miejsca znacie na terenie Szczecina, w których można wstawić serwer hostingowy.

 

 

z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie 3-dniowy :P Centrum miasta nie miala zasilania ~16h :P ale Home które ma chyba swoją serwerownie w szczecinie, nie zaliczyło żadnego padu prawda ? Wiec nie jest źle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie 3-dniowy :P Centrum miasta nie miala zasilania ~16h :P ale Home które ma chyba swoją serwerownie w szczecinie, nie zaliczyło żadnego padu prawda ? Wiec nie jest źle ;]

Home.pl nie ma własnej serwerowni. Kolokują się w serwerowni GTS Energis w Piasecznie, pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tja... tylko oni chyba się nie kolokują w Szczecinie?

poza tym.. jakie oni mają ceny.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie slyszalem o tym padzie prądu ktoś może ma jakiś link czy coś bymsobie poczytał co tam takiego się stalo :>

 

Gdzieś Ty był

 

.. no własnię ... polskę zwiedziałem w sprawach $ .. co te PLNy robią z człowieka :ph34r: B) :o:mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają biura i helpdesk w Szczecinie. Serwery działały ale support leżał :mellow:

 

Mogli pomysleć i wysłać pracowników na delegacje do kafejek internetowych. Przynajmiej te by odrobiły strat po latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomi dokladnie tak jak piszesz:

http://www.unizeto.pl/unizeto/161125.xml/

cyt.

 

"O godz. 3:30 nad ranem, po zaniku napięcia automatycznie ruszyły agregaty zapewniając ciągłość działania wszystkich strategicznych dla firmy i jej Klientów procesów. Normalnie funkcjonuje Centrum Danych przy ul. Bajecznej, a więc i CERTUM - Powszechne Centrum Certyfikacji świadczące usługi certyfikacyjne związane z podpisem elektronicznym. Pracuje centrala Spółki i Call Center przy ul. Królowej Korony Polskiej. Zaistniała sytuacja umożliwiła przetestowanie, w obliczu realnego zagrożenia, skuteczności organizacji pracy, wdrożonych planów ciągłości działania oraz planów odtwarzania systemów po katastrofie. Utrzymana została pełna zdolność realizacji podjętych zobowiązań wobec Klientów zarówno w kraju jak i za granicą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaj

Tak tak, od CERTUM nie moge sie doprosic o swoj certyfikat od tygodnia, zero odpowiedzi ma maile... n/c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, od CERTUM nie moge sie doprosic o swoj certyfikat od tygodnia, zero odpowiedzi ma maile... n/c.

Może i tak, ale myślę że jakiś konkretny powód jest. To jedna z najlepszych firm tej branży w PL.

 

Odkopując temat dołączam się do pytania - czy coś oprócz UNIZETO i ACI znajdzie się w naszym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak, ale myślę że jakiś konkretny powód jest. To jedna z najlepszych firm tej branży w PL.

 

Odkopując temat dołączam się do pytania - czy coś oprócz UNIZETO i ACI znajdzie się w naszym mieście?

 

tez niedawno szukalem firmy w Szczecinie gdzie mozna by bylo wstawic racka. ale wyglada na to ze nie ma gdzie.

Unizeto od ~25 dni przygotowuje oferte.. i juz przestalem wierzyc ze cokolwiek mi odpisza

ACI - nie ma agregatu, tylko upsy i jest raczej nastawione na klientow zajmujacych 1-2U w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACI - nie ma agregatu, tylko upsy i jest raczej nastawione na klientow zajmujacych 1-2U w szafie.

 

 

Możesz spróbować jeszcze w Globalconnect - kiedyś wstępnie z nimi rozmawiałem w podobnej sprawie. Chociaż nie wiem, czy też nie zabezpieczają tylko UPSami.

 

Dlaczego chcesz koniecznie kolokować w Szczecinie ? Zdaje się, że nie będzie to opłacalne ekonomicznie.

 

 

 

M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz spróbować jeszcze w Globalconnect - kiedyś wstępnie z nimi rozmawiałem w podobnej sprawie. Chociaż nie wiem, czy też nie zabezpieczają tylko UPSami.

 

Dlaczego chcesz koniecznie kolokować w Szczecinie ? Zdaje się, że nie będzie to opłacalne ekonomicznie.

 

dzieki za info.

 

w szczecinie - bo bylby pracownik na miejscu. zawsze lepiej miec 'wlasne' remote hands. ale wyglada na to ze skonczy sie poza szczecinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×