Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Fanel

.: CMS pod duży portal :.

Polecane posty

Witajcie :angry:

 

Planuję założyć dość duży portal na wzór Filmweb'u, lecz o innej tematyce.

Jaki rozbudowany system możecie polecić do takiego zastosowania...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :angry:

 

Planuję założyć dość duży portal na wzór Filmweb'u, lecz o innej tematyce.

Jaki rozbudowany system możecie polecić do takiego zastosowania...?

 

Najlepiej będzie zlecić wykonanie CMSa jakieś firmie.

Jakim budżetem dysponujesz?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej będzie zlecić wykonanie CMSa jakieś firmie.

Jakim budżetem dysponujesz?

 

Ed

 

No właśnie nie wiem czy mój budżet wystarczy na rozbudowany CMS, dlatego też pomyślałem o jakimś gotowcu.

 

Na system mogę wydać do. 2 tys pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na system mogę wydać do. 2 tys pln.

No to pozostaje ci darmowe rozwiązanie. EZpublish na przykład. 2 tys nie wystarczy nawet na przerobienie gotowca nie mówiąc już o zrobieniu go od podstaw. Tworząc duży portal trzeba zainwestować kilkadziesiąt tysięcy złotych. Oczywiście dedyka masz już upatrzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pozostaje ci darmowe rozwiązanie. EZpublish na przykład. 2 tys nie wystarczy nawet na przerobienie gotowca nie mówiąc już o zrobieniu go od podstaw. Tworząc duży portal trzeba zainwestować kilkadziesiąt tysięcy złotych. Oczywiście dedyka masz już upatrzonego?

Tak dedyk już upatrzony w OVH.PL

SUPERPLAN 2008 - na początek wystarczy, a w miarę rozwoju można pomyśleć o czymś lepszym.

 

Tyle to Cię wyniesie wykonanie grafiki :angry:

Z grafiką problemu nie będzie :)

Kolega jest grafikiem i chętnie weźmie udział w projekcie za symboliczne kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania sie z :

www.vbiz.pl/future/

 

Jesli nie chcesz kupowac wdrozenia, mozesz skorzystac z dokumentacji i samemu sie nauczyc jak ten system dziala (mozemy nieco pomoc w zrozumieniu podstawowej filozofii).

 

System dobrze radzi sobie z duzymi obcizeniami, bo z mysla o nich byl konstruowany. Z latwoscia obslugiwal (tu dane ze szczytowego okresu pewnego serwisu jednego z naszych klientow) blisko milion odslon miesieczne, generujac przy tym srednie dobowe obciazenie nie przekraczajace 20% (przy wlaczonym cache). Srednio w ciagu miesiaca tam jest ok. pol miliona odslon miesiecznie, ok. 200 tysiecy wizyt - obciazenie nie przekracza 10%. Serwis mial wprowadzonych kilka tysiecy do kilkunastu tysiecy dokumentow do CMS (co w zasadzie oznacza ilosc podstron). To jest przyklad najwiekszego serwisu, ktory korzysta z tego CMS, z pozostalymi takze nie mamy problemow.

 

Zapraszam do zapoznania sie z systemem, w razie pytan udziele na priv dodatkowych informacji.

Mozemy rowniez udostepnic wersje testowa, w takim celu takze prosze o kontakt na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×