Skocz do zawartości
piotrbot

Co sądzicie o Motoroli V8?

Polecane posty

Moja dziewczyna chce sobie koniecznie kupić ten telefon a ja nie mam pojęcia czy warto. Czy macie może sami taką komórkę albo Wasi znajomi żebyście mogli mi podpowiedzieć co i jak? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

też mam dziewczynę, która wymyśla takie twory.. najpierw Samsung E250... teraz chce kupić Opla Tigrę..

nic dziwnego, że Einstein był mężczyzną : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... Opla Tigrę..

nic dziwnego, że Einstein był mężczyzną : )

 

nic dziwnego... bo to damski samochód ... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefonik jest spoko, w sumie to i dla kolesia i dla panienki:) Jest łatwy w obsłudze więc każda panna się połapie:P

Do tego fajnie wygląda więc będzie się miała czym jarać z koleżankami. Mi osobiście najbardziej się podoba jej designe. Jest elegancki i prost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Ja tam mam zamiłowanie do SE i nic innego mi nie podchodzi.

Jak ktoś ma w kieszeni nokie e90 to jest dla mnie lekko śmieszne :)

 

Telefon ma być sprawy i szybki, a nie mieć jakieś dziurawe symbiany/windowsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj patrick ;> symbian > reszta :>

:P

Chyba sobie jaja robisz ...

 

 

E51 to ma z biznesem tyle wspólnego co kalendarz i lagującą pocztę e-mail (co prawda ma opcję instalacji BB al soryy porażka)

Co do wyzej wymienionej E90 - też symbian ale może być ponieważ ma fajny lcd do netu.

Przeżyłem każdy telefon z serii E i co drugi z serii N - ogólnie jestem w stanie powiedzieć że nie polecam.

Chcecie telefon konkret popatrzcie na wynalazki HTC - wiedzą co robią naprawdę kilka modeli jest godnych polecenia i fajnei mieć okienka w kieszeni :P

 

Do autora tematu - V8 - jedyne co jest w niej fajne to linuxowa struktura katalogów:D

Design, obsługa dramatyczna ....

 

W temacie SE powiem tyle, że przyjemne multimedialne telefony - niestety baardzo awaryjne, biją rekordy w serwisach (podobnie boskie Nokie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie SE powiem tyle, że przyjemne multimedialne telefony - niestety baardzo awaryjne, biją rekordy w serwisach (podobnie boskie Nokie).

 

eee tam... miałem k510i (nadal mam) tylko 'dzoj' się tnie czasem, a tak to jest ok ;D

teraz mam k770i od 15 dni i też niczego sobie... chce zmienić tylko na c902 (to jest małe cudo :P )

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam... miałem k510i (nadal mam) tylko 'dzoj' się tnie czasem, a tak to jest ok ;D

teraz mam k770i od 15 dni i też niczego sobie... chce zmienić tylko na c902 (to jest małe cudo :P )

 

pozdr.

 

Wkleił bym Ci raport z napraw ale mi się nieche bo kończę pracę :P

A tak powaznie, to k770 ma tandetnie rozwiązaną klapkę z tyłu bedzie się pokrywa rozsuwać w kieszeni i za miesiąc dwa zaczenie schodzić lakier z klawiatury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleił bym Ci raport z napraw ale mi się nieche bo kończę pracę :P

 

ja pisze, tylko z mojego punktu widzenia ;p

 

A tak powaznie, to k770 ma tandetnie rozwiązaną klapkę z tyłu bedzie się pokrywa rozsuwać w kieszeni i za miesiąc dwa zaczenie schodzić lakier z klawiatury :P

 

no ma... ;p tak samo jak klapka do k510i..

co do klawiatury to nie wiem.. zobaczy sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet fajne cudo, od kilku dni się z nim obnoszę :P

Niestety i na to są już reklamacje :/ ale mniejsza o to ...

 

 

W miejscu gdzie się wysuwa aparat foto - zbiera się kurz i to jest dosyć irytujące :P

A tak poza tym git bomba :P

Z resztą, brakowało na WHT tematu o telefonach ... :) mogę się powymądrzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×