Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
djmcmarco

duże konto lub tani vps

Polecane posty

Witam

Jestem klientem Prohost.pl od jakiegoś czasu. Wszystko fajnie ale moje konto podobno generuje duże obciążenie na cpu , zaproponowano mi vpsa ale po cenach widzę że ciężko będzie..

 

Szukam jakiegoś konta www z transferem do 75gb /m , pojemności 5 gb , 5 baz mysql a reszta bez limitu

lub jakiegoś VPSa z podobnymi zasobami

 

Niestety moja wiedza na temat VPSa równa się zero więc pewnie potrzeba kogoś do zarządzania + ewentualne oprogramowanie ..

 

Kwota jaką mogę przeznaczyć miesięcznie na utrzymanie konta lub vpsa to hm.. 150-200zł + ewentualne koszty konfiguracji.

Może ktoś coś polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

Jestem klientem Prohost.pl od jakiegoś czasu. Wszystko fajnie ale moje konto podobno generuje duże obciążenie na cpu , zaproponowano mi vpsa ale po cenach widzę że ciężko będzie..

 

Szukam jakiegoś konta www z transferem do 75gb /m , pojemności 5 gb , 5 baz mysql a reszta bez limitu

lub jakiegoś VPSa z podobnymi zasobami

 

Niestety moja wiedza na temat VPSa równa się zero więc pewnie potrzeba kogoś do zarządzania + ewentualne oprogramowanie ..

 

Kwota jaką mogę przeznaczyć miesięcznie na utrzymanie konta lub vpsa to hm.. 150-200zł + ewentualne koszty konfiguracji.

Może ktoś coś polecić ?

 

Proponuję jeszcze raz sprawdzić ofertę którą pan dostał bo taki plan to u nas około 100zł.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cpu 800+ mhz

ram 512+ mb

hd 10gb

transfer 150gb / m

2 ip

200zł / m

DirectAdmin 30zł / m

 

to jest najtańsza opcja z panelem DA nie wliczając konfiguracji więc oferta wciąż aktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cpu 800+ mhz

ram 512+ mb

hd 10gb

transfer 150gb / m

2 ip

200zł / m

DirectAdmin 30zł / m

 

to jest najtańsza opcja z panelem DA nie wliczając konfiguracji więc oferta wciąż aktualna

 

Widać wkradł się błąd bo DA jest dostępny we wszystkich planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×