Skocz do zawartości
Pitu

Opinie o server4you.de

Polecane posty

Witam

 

Mam pytanie do posiadaczy servera dedykowanego u nich, jaką mają o nich opinie czy mogą ją polecić czy raczej odradzić. Czy panelu administracyjny jest w języku polskim czy angileskim? I jak jest teraz z supportem?

 

Tylko proszę bez głupich komentarzy, że było już 1000 razy na forum o tej firmie. Tak może i było ale komentarze są stare i dlatego napisałem "Mam pytanie do posiadaczy" lub do osób które niedawno miały ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaj

Nie polecam. Totalne olewanie klienta, brak supportu, serwer oplacasz na pol roku a po 3 miesiacach ci go wylaczaja i tracisz wszystko.

Lepiej sie tam nie pakuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, ogolnie - zaczniesz zabardzo sie wychylac serwer OFF i rob co chcesz. Ogolnie źle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O bałaganie w tej firmie może świadczyć, że ostatnio otrzymałem od nich wezwanie do zapłaty. 34 euro centów. Co jest o tyle zabawne, że kontrakt został zakończony a płatności pobierali sami obciążając kartę kredytową.

Ogólnie może i są tani. Nawet na pewno. Ale jest to modelowy przykład "dostajesz to za co płacisz". Płacisz niewiele i dostajesz niewiele. W szczególności nie wiele działającego supportu i elementarnej jakości obsługi klienta. Jeśli potrzebujesz serwera do innych zastosowań niż trzymanie zdjęć z imprezy u cioci na imieninach - trzymaj się od nich z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×