Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bubutm

Statystyki serwera

Polecane posty

Witam , załozyłem ten temat w tym dziale bo pomyślałem że bedzie najodpowieniejszy .

Mam takie pytanie jakie statystyki byscie polecili do instalacji awstats na serwerze są raczej mało wiarygodne . Chodzi mi raczej o coś zbliżonego do phptraffic .

Najlepiej żeby nie obciążały serwera ;)

P.S. nie chodzi o staty typy stsa24 , stat4u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Szukałem milion razy, nigdy nie znalazłem nic wartego uwagi, niestety :/ A awstats/webalizer rzeczywiście są strasznie słabe, ale cóż, alternatywy brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

bo daje bardzo mało informacji, można je traktować jako coś poglądowego do _miesięcznego_ zestawienia. Poza tą funkcjonalnością wiele nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba by zdefiniować czego konkretnie szukacie.. Np. czego brakuje Wam w AWStats...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo daje bardzo mało informacji, można je traktować jako coś poglądowego do _miesięcznego_ zestawienia. Poza tą funkcjonalnością wiele nie daje.

 

hmm.. mało... tzn? wg. mnie jest dobrze..

można uzupełnić też webanalizerem czy też GA, albo innym zewnętrznym.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam GA + Awstats i nie narzekam :P

 

W sumie mam wszystko co potrzebuję. W google odwiedziny i rzeczy z tym związane, a w awstats całą resztę (jakie pliki najwięcej transferu itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

@jarek: to wg. Ciebie a nie mnie. A awstats nie zobaczysz co się dzieje przez cały dzień, wszystko jest zbiorcze na cały miesiąc. itd. ano trzeba uzupełnić bo z awstats wiele nie wynika poza samym ruchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@normanos jak masz opcję ustawioną:

AllowToUpdateStatsFromBrowser na 1

 

masz przycisk aktualizuj i możesz cały czas podglądać co i jak :P

hmm... dużo rzeczy też wynika z awstats, boty, odwiedziny, wyszukiwarki itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

ale co podglądać jak tam nic nie ma ;P możesz zobaczyć tylko ruch, ile i tyle :P nie prześledzisz tego co robi user ani nie będziesz miał zestawienia wg. czasu aby sprawdzić skąd nagle masa ruchu, albo gdzie ktoś zalinkował. Po prawdziwe statsy trzeba uderzyć gdzie indziej albo samemu sobie napisac parser logów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×