Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
is_wm

Firma (?) na sprzedaż?

Polecane posty

Napisz do nich, a będziesz wiedział co to za firma ;) Ja już wiem ;) niestety z grzeczności nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko.. te kwoty mają się nijak do oferowanego produktu.

I mówiłem im to już, z resztą nie tylko ja, ale jakoś nie mogą przyjąć do wiadomości..

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co przedstawia xpx.pl jest dość niską kwotą moim zdaniem, jeśli oczywiście przedstawione liczby są prawdziwe a domniemam, że tak jest. Na forum coś cicho o firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xpx.pl - jest stosunkowo starą firmą ;- )) jednak opini ma mało ... i nigdy się jakoś nie wyróżniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co przedstawia xpx.pl jest dość niską kwotą moim zdaniem, jeśli oczywiście przedstawione liczby są prawdziwe a domniemam, że tak jest. Na forum coś cicho o firmie.

 

Przeczytaj opis..

 

Kto może zakupić hosting:

(...)

3) Przeciętną znajomość systemu Linux, ponieważ jest konieczna do obsługi hostingu.

 

albo:

 

Aby osiągnąć taki poziom świadczonych usług i jednocześnie generować choć minimalne zyski potrzeba co najmniej 3 lat.

 

tudzież:

 

Zazwyczaj 90% ludzi rozpoczynających działalność na tym rynku „od zera” skazanych jest na fiasko ponieważ koszty utrzymania dobrych serwerów jest dużo większą niż zyski generowane z małej liczby klientów.

 

lub wreszcie:

 

3) Praktycznie na początek oprócz zakupu tego hostingu nie trzeba żadnych dodatkowych nakładów.

 

Jeżeli wycena tych pięknych zysków była robiona tak rzetelnie jak ten opis, to raczej kokosów na tym nie zbijesz.

Śmiem wręcz twierdzić, iż do interesu trzeba będzie jeszcze dokładać.

W opisie jest mowa o zyskach na podstawie jakiejś tabelki w exelu.. jak mniemam tabelki kont, gdzie przy założeniu, że wszyscy przedłużą ważność wyjdzie jakikolwiek plus.. a nie o zyskach popartych historią chociażby z kilku ostatnich miesięcy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×