Skocz do zawartości

Polecane posty

pierwszy post wiec witam Was wszystkich :P

 

od razu chce poinformowac, ze dlugo siedzialem przegladajac forum w poszukiwaniu wskazowek i nie bardzo mam pomysl. dlatego pisze z prosba o pomoc :D

 

mianowicie.. mam wykupiony VPS w keyweb.de. (25gb, ramu juz niestety nie pamietam, nie ma juz tej pozycji w ofercie). nie moge narzekac na kontakt - support mowi po niemiecku i angielsku :D ale mam problem, ze vps co jakis czas pada. zazwyczaj co 2 dni, na 40 minut, po czym wstaje jak gdyby nic. nie wiem po czyjej stronie jest problem, naszego skryptu strony czy tez cos z vpsem. pomijajac to stoje obecnie przed dylematem. chcialbym ustabilizowac serwis + zrobic miejsce dla innych, mniejszych. 

 

dlatego prosze o jakies propozycje... w keyweb place ok 60 pln/miesiac. serwis jest wciaz optymalizowany alei tak potrafi obciazac procesor. zadawalajaca quota to 30gb. i w zaleznosci od tego co zaproponujecie to 2 osobne ip. jeden na serwis, drugi na reszte. ssh mile widziane ale niekoniecznie.

 

bardzo prosze o pomoc :D

 

 

 

ps. serwis > pokazsie.net 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 plan w hosteurope.de powinien cię chyba zadowolić opinie o HE tez są super jedyne chyba czego nie spełnia to 2 IP ale napewno możesz jakoś się z nimi ugadac jeżeli to takie ważne i masz do tego jeszcze pleska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w drugim planie mozna dokupic drugie IP? bo widze, ze w pakiecie maja jedno i w formularzu zamawiania nie ma opcji zmiany.

 

a czy w tym przypadku nie bedzie lepszy zwykly hosting? (tak z ciekawosci :P - zeby miec spokoj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc.

wzialem RPS na okres testowy. przekonal mnie konsultant OVH :P

niesamowita kompetencja i wiedza. a jesli nie bedzie spelniac oczekiwan - wrzuce sie na vps ponownie.

 

 

aleee nie obraze sie jak bedziecie proponowac cos dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×