Skocz do zawartości
scz

Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

Gość AceDude

@up

eh...

 

No nie wiem. Czekam na tę ich wspaniałą nową ofertę. Jak będzie mniej opłacalna, to pewnie w OVH będę miał tylko domeny... Może hetznerem się zainteresuję? Zrobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze pozostaje livenet.pl :)

heh... :)

 

Najtańszy serwer w Livenecie to ~60 złotych więcej niż w OVH... Jeżeli idzie o maszynę do nauki - spoooro drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtańszy serwer w Livenecie to ~60 złotych więcej niż w OVH... Jeżeli idzie o maszynę do nauki - spoooro drożej...

 

No nie wiem. Czekam na tę ich wspaniałą nową ofertę. Jak będzie mniej opłacalna, to pewnie w OVH będę miał tylko domeny... Może hetznerem się zainteresuję? Zrobaczymy...

 

Tu pisze o hetznerze a też wychodzi drożej.. a do nauki wystarczy zwykły jakiś vps nawet z oferty efuturo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nowej oferty OVH nie ma jak nie było pewnie zrezygnowali bo wiedzą, że by stracili sporo klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bedzie w tym tyg. maja zrobic update strony, a kimsufi bedzie na osobnej witrynie kimsufi.pl i to bedzie odrebna oferta na innych warunkach niz superplan czy EG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie w tym tyg. maja zrobic update strony, a kimsufi bedzie na osobnej witrynie kimsufi.pl i to bedzie odrebna oferta na innych warunkach niz superplan czy EG

Tych niedotrzymanych terminow bylo juz tyle, ze chyba tylko jakis niepoprawny romantyk-marzyciel im jeszcze wierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie w tym tyg. maja zrobic update strony, a kimsufi bedzie na osobnej witrynie kimsufi.pl i to bedzie odrebna oferta na innych warunkach niz superplan czy EG

Ciekawe co to będzie za oferta.

A czym będą się różniły warunki kimsufi od innych serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się radze nie napalać.

 

Bo z pewnością lepiej nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co to będzie za oferta.

A czym będą się różniły warunki kimsufi od innych serwerów?

 

Z tego co mi wiadomo, to np. na EG nie bedzie oplaty za setup, a na kimsufi bedzie, a cena kimsufi ma byc nizsza ale niewiem ile , i ma byc wiecej IP w zestawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie kupie serwera z setup.

 

Poza tym OVH zaczęła taką walkę ze swoimi klientami że szok. więc lepiej olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bo na EG krzaka ciężko na wakacje będzie postawić i dlatego. Na kimsufi to łatwizna .. Ja mam zwyczaj że płacę albo co kwartał albo na rok z góry - dlatego wybieram tylko porządne firmy i cieszę się że mam VPS z HE a nie RPS z Ovh.pl - Podejrzewam że zaoszczędziłem kupe nerwów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i cieszę się że mam VPS z HE a nie RPS z Ovh.pl - Podejrzewam że zaoszczędziłem kupe nerwów ...

 

 

i przyjdzie i na to czas w HE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyjdzie i na to czas w HE..

To znaczy na co? :P

 

Na walkę z P2P? Po prostu trzeba znać umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat upilnujesz użytkowników niegrzecznych....

 

Postawia warez napiszą do OVH i nie ma serwera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wypowiedzieć się na temat praktyk egzekwowania przepisów na podstawie Strato:

 

Serwery klientów tej serwerowni nie są kontrolowane pod kontem ich zawartości. Pracownicy abuse zaczynają działać w przypadku uzasadnionej skargi osób trzecich, dając delikwentowi najczęściej 24 godziny na usunięcie problemu, bez blokowania hardware. "Osoby trzecie" to w praktyce najczęściej amerykańskie roboty przeszukujące sieć w poszukiwaniu konkretnych wyrażeń.

 

Przykład:

 

REGARDING: http://xxxxxxxx.pl <http://rapidshare.com>

 

 

IMMEDIATELY REMOVE ALL LINKS, REFERENCES, ARTWORK, DOWNLOADS, VIDEOS AND

MP3 FILES ASSOCIATED WITH WARNER BROS. RECORDS, INC. AND UNAUTHORIZED MATERIAL FROM THE ARTIST MADONNA'S ALBUM " HARD CANDY ":

 

http://xxxxxxxxx.pl/torrent/132009/madonna...dy_with_covers/

 

 

WARNER BROS. RECORDS, INC.

 

I, the undersigned, do solemnly and sincerely declare and CERTIFY UNDER PENALTY OF PERJURY that:

 

1. I am the owner or an agent authorized to act on behalf of the owner of certain intellectual property rights, said owner being named WARNER BROS. RECORDS, INC. ("IP Owner").

 

2. I have a good faith belief that the materials identified in the addendum attached hereto are not authorized by the above IP Owner, its agent, or the law and therefore infringe the IP Owner's rights according to the laws of the (check all that apply):

 

United States

Australia

Brazil

Canada

EUR

France

Germany

Italy

Japan

Netherlands

Russia

United Kingdom

All of the above X

 

Please act expeditiously to remove or disable access to the material or items claimed to be infringing.

 

3. I may be contacted at:

 

Printed Name: Dorothy Sherman

Title: Consultant

Company: Warner Bros. Records, Inc.

Address: 3300 Warner Blvd.

Burbank, CA 91505

Attn: Susan Genco, Esq.

Email (correspondence): GrayZone@grayzone.com www.grayzone.com

Telephone: 212 946-1718

Fax: 718 552-3028

 

 

Date: 07 MAY 2008

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jacek_b

 

w sumie to było dawno ale na przykład TorrenTeam miało serwery w strato i wypowiedzieli umowę przez to, że był tam warez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

scz - w moim serwisie dostęp do FTP mają ja i dwie inne osoby które mogą wgrywać tylko pliki o jednym rozszerzeniu do jednego miejsca :P Stosuję taktykę jeden serwis - jeden serwer ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaliscie na forum ovh ze z nowa oferta serwerow od 28 sierpnia, bedzie juz SLA10,

jak chcecie wiecej to trzeba dokupic bodajrze 3 euro za 1mbit :/ trzeba bedzie sie na niemcy przeniesc chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni frajerów szukają i tyle.

 

Znowu Polska ma najgorszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni frajerów szukają i tyle.

 

Znowu Polska ma najgorszą ofertę.

ale to tak ma byc wszedzie, niewiem co oni chca tym wskurac setup+SLA10, moze oszczednosc albo poprostu Oles za malo kasy ma

 

obecna oferta byla naprawde dobra, ale niestety chyba za dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×