Skocz do zawartości
scz

Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

zawsze się jakiś frajer trafi :)

 

 

tyle że do OVH za dużo nowych klientów już nie będzie dobijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to ze informuja o obnizeniu ceny dzierzawy aby wynagrodzic oplate za setup tylko ciekawe ile 10 zl brutto ? 5? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest paranoja. Oni i tak mają ceny większe od OVH.fr jeszcze dadzą setup to już w ogóle...

 

 

Jak ktoś jest cwany tak jak ja to pomogę zamówić serwer w OVH.fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak to jest, czy Polak może oficjalnie kupić na com-ie? Z tego co do tej pory wiedziałem, to nie. Chyba, że tak jak wcześniej było wspomniane, jest to cwaniak. Problem w tym, że przez takich cwaniaków stracą Polacy. Tak to rozumiem, po lekturze forum ovh.pl. Inną sprawą jest to, że wszelkie krzaki powstają ostatnio głównie w oparciu o najtańsze serwery ovh, więc wprowadzenie opłaty za setup powinno to trochę ukrócić. To taki mały plusik według mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do krzakow, to madry czlowiek nigdy nie kupi uslugi w czyms co nie jest firma, ich klientami sa glownie dzieci to akurat niech juz pilnuja rodzice. Co do najtanszych serwerow to nie tylko sa krzako-tworcze ale np. wielu osoba ulatwiaja hostowanie wlasnych stron..badz samo otarcie sie o serwery, ale coz jedyny wniosek to to ze ovh chce wiecej zedrzec z Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę sposoby weryfikacji jakie planują (np list pod adres w danym kraju) kupienie gdzie indziej już nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu był za duży popyt w Polsce na ich serwery i nie dają rady go zaspokoić. Może dochodzą do granic swoich możliwości produkcyjnych i chcą wprowadzając setup zmniejszyć popyt. Dodatkowym plusem takiej operacji, będzie przywiązanie klienta na dłużej i pozbycie się niedzielnych adminów, więc z czysto marketingowego aspektu jest to zrozumiałe podejście. Mnie osobiście wcale ono nie dziwi, przecież właściciele prowadzą biznes a nie instytucje dobroczynną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noone da się.

 

Ja na przykład zrobiłem tak że podałem swój adres jako adres Prokuratury w mojej miejscowości a wtedy mieszkałem gdzie indziej i pisałem do nich np o odpisy protokołów dużo razy i jak przyszedł do mnie jakiś list powiedziałem że pomyliło mi się bo za dużo razy używałem tego adresu i powiedział Pan prokurator "każdemu może się zdarzyć no to niech Pan przyjdzie po ten list do siebie"

 

 

Czyli?

 

 

Jak dobrze się zrobi to wszystko wyjdzie

 

Ale to tylko osoby takie jak Ja mogą takie przekręty robić.

 

 

A jak będą potwierdzać tak adres to podam np komendy miejskiej policji w Francji albo prokuratury w Francji albo sądu lub innej org. państwowej a potem się tam wyśle list i przez omyłka pisarka w adresie poprosić o przekazanie listu :):P B) :) :) :)

 

 

ale to już wyższa szkoła przekrętu dla takich wyjadaczy jak Ja i żadne ośle ucho tego nie zrobi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Zawiesili przyjmowanie nowych serwerów.

 

Z google translate:

Good morning,

We will put in place a new order dedicated server

integrating validations to SMS from Wednesday (48H). In

Meanwhile, given the number of abuse by day, we decided to suspend

purely and simply ordering new dedicated servers at Ovh.

 

Indeed, this weekend, we recorded more than 6 attacks

in our network and a large number of unpaid this Monday. We will

check all servers that we delivered from 1 month to

close all servers hackers (currently on a farm between

10 and 30 per day). It gives himself a week to clean

and close network servers hackers. You leave the axe ...

 

You will be able to order new servers to from Wednesday

noon (maximum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noone da się.

 

Ja na przykład zrobiłem tak że podałem swój adres jako adres Prokuratury w mojej miejscowości a wtedy mieszkałem gdzie indziej i pisałem do nich np o odpisy protokołów dużo razy i jak przyszedł do mnie jakiś list powiedziałem że pomyliło mi się bo za dużo razy używałem tego adresu i powiedział Pan prokurator "każdemu może się zdarzyć no to niech Pan przyjdzie po ten list do siebie"

 

 

Czyli?

 

 

Jak dobrze się zrobi to wszystko wyjdzie

 

Ale to tylko osoby takie jak Ja mogą takie przekręty robić.

 

 

A jak będą potwierdzać tak adres to podam np komendy miejskiej policji w Francji albo prokuratury w Francji albo sądu lub innej org. państwowej a potem się tam wyśle list i przez omyłka pisarka w adresie poprosić o przekazanie listu :):P B) :):):)

 

 

ale to już wyższa szkoła przekrętu dla takich wyjadaczy jak Ja i żadne ośle ucho tego nie zrobi hehehe

 

 

 

Cholera, na serio jestem amator. Pełne uznanie. Tylko nie radziłbym korzystać z prokuratury czy policji francuskiej. Miałem kiedyś pewną przygodę, na wycieczce we Francji, byłem jeszcze nieletni i ledwo się wywinąłem. Tam to dopiero jest biurokracja. Zaksięgują trzy razy, napiszą gdzie trzeba i dojdą. W dodatku teraz jesteśmy w sojuzie więc mają łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The requested URL /dedicatedTemporaryClosed.xml was not found on this server.

 

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

mod-xslt/1.3.8 Apache/2.0.63 (Unix) mod_ssl/2.0.63 OpenSSL/0.9.8c mod_perl/2.0.3 Perl/v5.8.8 Server at www.ovh.pl Port 443

 

O każdy już zamóił sobie serwer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od środy wprowadzimy nowy system zamawiania serwerów dedykowanych

zintegrowaną z potwierdzeniem zamówienia przez SMS. Z tego powodu,

widząc dużą ilość problemów, zdecydowaliśmy się zawiesić możliwość

zamawiania serwerów dedykowanych.

Poza tym odnotowaliśmy w ten weekend ponad sześć ataków na

naszą sieć oraz poważna liczbę nieprawidłowych płatności w poniedziałek.

Będziemy weryfikować wszystkie dostarczone serwery w ciągu ostateniego

miesiąca, aby zamknąć wszystkie serwery hakerów (na chwilę obecną

zamykamy od 10 do 30-tu serwerów dziennie). Dajemy sobie tydzień na

oczyszczenie naszej infrastruktury i zamknięcie serwerów hakerów.

Skałdanie zamówień bedzie możliwe ponownie od środy od południa.

 

Pozdrawiam,

Octave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noone da się.

 

Ja na przykład zrobiłem tak że podałem swój adres jako adres Prokuratury w mojej miejscowości a wtedy mieszkałem gdzie indziej i pisałem do nich np o odpisy protokołów dużo razy i jak przyszedł do mnie jakiś list powiedziałem że pomyliło mi się bo za dużo razy używałem tego adresu i powiedział Pan prokurator "każdemu może się zdarzyć no to niech Pan przyjdzie po ten list do siebie"

 

 

Czyli?

 

 

Jak dobrze się zrobi to wszystko wyjdzie

 

Ale to tylko osoby takie jak Ja mogą takie przekręty robić.

 

 

A jak będą potwierdzać tak adres to podam np komendy miejskiej policji w Francji albo prokuratury w Francji albo sądu lub innej org. państwowej a potem się tam wyśle list i przez omyłka pisarka w adresie poprosić o przekazanie listu :):P B) :):):)

 

 

ale to już wyższa szkoła przekrętu dla takich wyjadaczy jak Ja i żadne ośle ucho tego nie zrobi hehehe

 

Na założone konto na adres w UK musiałem wysłać zaświadczenie że jestem nam zameldowany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Wielkiej Brytanii ale w Polsce jak takie coś podrobisz to nic Ci nie zrobią.

Tak samo z fakturami jak podrobisz po to aby mieć podrobione np do uznania gwarancji a nie do przestępstwa podatkowego to nic Ci nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na OVH.pl będą mniejsze ceny niż na OVH.fr :)

 

Więc to może zachęcic do brania na dłużej, mimo opłaty instalacyjnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na OVH.pl będą mniejsze ceny niż na OVH.fr :)

 

Więc to może zachęcic do brania na dłużej, mimo opłaty instalacyjnej :P

 

 

No Oles juz sie pochwalil na forum ovh :) moze w koncu mniej dzieci bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×