Skocz do zawartości
mateusz232

Server dedykowany lub VPS

Polecane posty

Ja mam vps w HE ma Pentium D.

Obsługuje on około 15k uu dziennie (Według AWstats)

Znosi to bardzo łagodnie.(Load 0,5-1,5)

Odnotowałem 2 lekkie "zwiechy" dosłownie sekundowe. (Nie sprawdzałem dokładnie, ale winię Pentiuma D którego nie lubię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a miał ktos server w https://www.serverbasar.de bo tam widze za 10euro ma cie dodatkowy transfer i nie ma opłat instalacyjnych

 

i moze ktos przetłumaczyc

* Test-Angebot (nur für Neukunden): Sie können unsere Root Server einen Monat lang kostenlos testen. Kündigen Sie den Vertrag während dieses Testzeitraumes nicht, so geht der Vertrag automatisch in einen Vertrag mit einer Mindestvertragslaufzeit von 12 Monaten über. Die monatlichen Entgelte liegen hierbei bei 19,90 Euro (Root 2003), 24,90 Euro (Root 2006), 34,90 Euro (Root 2008) und 49,90 Euro (Root 4200?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrób to sam ;)

 

http://www.google.com/translate_t

 

 

Test offer (for new customers only): You can use our root server for a month for free. Please cancel the contract during this trial period, so the contract is automatically into a contract with a minimum contract period of 12 months. The monthly fees are here at 19.90 euros (Root 2003), 24.90 euros (Root 2006), 34.90 euros (Root 2008) and 49.90 euros (Root 4200?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mateusz232' date='20.03.2008, 22:08' post='95447

 

i moze ktos przetłumaczyc

* Test-Angebot (nur für Neukunden): Sie können unsere Root Server einen Monat lang kostenlos testen. Kündigen Sie den Vertrag während dieses Testzeitraumes nicht, so geht der Vertrag automatisch in einen Vertrag mit einer Mindestvertragslaufzeit von 12 Monaten über. Die monatlichen Entgelte liegen hierbei bei 19,90 Euro (Root 2003), 24,90 Euro (Root 2006), 34,90 Euro (Root 2008) und 49,90 Euro (Root 4200?).

 

Napisałem w pierwszym poście - miesiąc testowy tylko dla nowych klientów i jeśli nie zrezygnujesz przed jego upływem umowa przechodzi na okres min. 12 mies w stawkach jakie są podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz mi to wytłumaczyć wezmę tam konto dostane je na miesiąc i jeżeli chciał bym teraz przedłużać to od razu na 12 miesięcy?? nie da sie krócej np na 3?? zna ktos jeszcze jakas firme oferujaca dedyki w podobnych cenach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz pisać do supportu - ja tylko przekazuję Ci co przeczytałem - w każdym razie jest umowa 12 miesięczna - innej tam nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no chciałbym ten za 20 ojro 512 ramu czyli instalacja drugie 20 euro??

 

 

moze ktos ma VPSa do 80zł 512ramu i ograniczenie łacza min 300GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak umowa na nieokreślony to płacisz 20+20€ za pierwszy miech i 20€ za każdy następny. A jak chcesz umowę na rok to nie płacisz 20€ za setup tylko 20 co miesiac ale musisz płacic przez rok bo obowiązuje umowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogę zaproponować.

 

10Gb Dysk

100Gb Transfer

128 - 512 Ramu

 

300zł/rok

 

B. Dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×