Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, mam forum oparte na phpBB by Przemo i z racji dysponowania obecnie większą gotówką poszukuję VPSa dla forum, około 10.000 odsłon dziennie. W skali roku jestem w stanie przeznaczyć na ten cel około 1000 złotych.

 

Krajem w którym tenże VPS się ma znajdować niekoniecznie musi być Polska, nawet wskazane byłoby aby byłby to inny kraj, najlepiej jeden z tych bardziej "wolnych" krajów z racji tematyki forum. Obecnie wprawdzie forum jest hostowane na serwerach w Polsce i nie było z tym większego problemu, jednakże potrzebujemy również serwera na pliki, których legalność w Polsce może pozostawiać dużo do życzenia. Bynajmniej nie mam tu absolutnie na myśli Warezu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do administracji to owszem.

A jeśli chodzi o kase to mam na mysli, ze na chwile obecną mam 1000, w trakcie roku w każdej chwili może to się powiększyć, co zapewne się stanie (o około 100-200zł/mc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, 1000zł jest dziś, co miesiąc będzie dochodziło około 100-200zł, co w takiej sytuacji można zaoferować najbardziej optymalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, 1000zł jest dziś, co miesiąc będzie dochodziło około 100-200zł, co w takiej sytuacji można zaoferować najbardziej optymalnego?

Wyższe pakiety w HE. (świetny support, dobre łącze i maszyny). Tylko z tą legalnością może być problem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×