Skocz do zawartości

Polecane posty

Może mi ktoś pomóc w znalezieniu VPS-a ? Obojętnie gdzie, ale byle się opłacało i obsługa rozumiała po angielsku. Serwer może mieć 128-256 ramu, ale najważniejsze, żeby był duży dysk i transferu w miarę. Jestem w tym zielony :D , a potrzebowałbym taki serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś pomóc w znalezieniu VPS-a ? Obojętnie gdzie, ale byle się opłacało i obsługa rozumiała po angielsku. Serwer może mieć 128-256 ramu, ale najważniejsze, żeby był duży dysk i transferu w miarę. Jestem w tym zielony :D , a potrzebowałbym taki serwer.

Czyli byś potrzebował admina a to zwiększa koszty miesięczne. Chyba, że wybierzesz np. system z Pleskiem i wtedy admin będzie musiał sporadycznie łatać a ty masz gotowy panel do zarządzania.

 

Co do konkretnej oferty to np. http://www.hosteurope.de/produkt/Virtual-Server-Linux-L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogę Ci załatwić serwer VPS

Ramu 512

Dysk 10Gb

transfer 100Gb

 

20zł/m-c

2 Adresy IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej nie. ale jak coś daj znać na GG lub PW - może się dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli byś potrzebował admina a to zwiększa koszty miesięczne. Chyba, że wybierzesz np. system z Pleskiem i wtedy admin będzie musiał sporadycznie łatać a ty masz gotowy panel do zarządzania.

No nie mogę z Tobą...

Jeszcze raz mi napiszesz na tym forum, że Plesk jest cacy i na dodatek zastępuje

admina, to dostaniesz bana...

Plesk jest tak samo denny od strony backendu jak CPanel,

admin zaś jest potrzebny ZAWSZE, bo dzięki takim zleceniom

mam za co JEŚĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×