Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xorg

darmowy hosting na pliczki

Polecane posty

Znacie coś w miarę zlokalizowanego w europie, potrzeba mi ~200MB FTP oraz 30-35GB transferu na miesiac... Panelu nie musibyć, nawet mysql'a też nie :D tylko samo FTP abym mógł to kilkadziesiąt MB plików wrzucić.

 

Najlepiej w europie bo dalej, np. w USA to krucho z pręskością już... wszystko co polskie odpada bo max po wykorzystaniou 10gb transferu usuwają konto cwaniaki :)

 

Jak ktoś coś zna to proszę o odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wszystko co polskie odpada bo max po wykorzystaniou 10gb transferu usuwają konto cwaniaki

 

hęęęęęęęę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sponsi bo piszą "darmowy hosting bez limitów" taaa a po 10 GB niezależnie czy to jest strona czy pliki to konto usuwają... miałem kiedyś swykłego sajta który generował trochę ruchu, plików (download) było tam może 3-4MB a przy przekroczeniu 10GB transferu konto usunięte... na większości hostingów tak jest.

 

@BOSS ooo niezłe :D btw. wiesz może czy http://xxl-web.com/sharedhosting/00000099e...1f17/index.html sprawuje się ok? Takto bym tam mojego sajta i pliczki usadowił, mówię o opcji bez tego limitu trafficu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy, musisz zobaczyć czy tam Ci wszystko pójdzie, bo mają dość starą i "specyficzną" konfigurację php i mysql, więc musisz przetestować czy Ci pasuje. Support tak pi razy oko odpowiada i stosunkowo długo wiszą "tickety". Panel masz Plesk, niektórzy go wyklinają, inni żyją z nim w zgodzie :D

 

Innych wad brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam potrzeba mi tylko mod rewrite i nic więcej, jest to małe (2500 userów, 1500-2000 uu/dzień) forum :D

 

Wezmę u nich konto testowe i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nich jest, że jak trafisz ze skryptem i konfiguracją to już jest ok i wszystko śmiga. Ja miałem mniej szczęścia :D Koniecznie sprawdź czy są wszystkie funkcje php potrzebne do działania Twoich skryptów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×