Skocz do zawartości
coolbrize

Uzytkonwik nginxq - Przekręt na WHT?

Polecane posty

Witam,

Z góry przepraszam że zakładam wątek w tym dziale ale to jego dotyczy bezpośrednio. Czy ktoś z szanownych forumowiczów zna osobe która na WHT podpisuj

 się nickiem nginxq? Z ofert które przedstawiał w dziale sprzedaży jak i wysyłanych na PM można było

wybrac kilka opcji opisywał że posiada na sprzedaż servery w hetzner.de jak i ov

.pl. Postanowiałem odkupić od w/w osoby serwer dedykowany w hetznerze. Na początku kontakt był bez problemu mail

 gg lecz po wpłacie na konto bankowe wszystko się zmieniło nginxq stopniowo przestał odpowiadać na maile zniknął z gg i tak się zakończyło. Teraz już w ogole nie można się z nim w ogóle skontaktować. Zastanawiam się czy tylko ja jedyny się tak wpakowałem czy też udało się innym osobym tak samo załapać? Dodam jeszcze że dostęp do servera z początku posiadałem, nadal posiadam dostęp do jakiegoś chyba niepełnego panelu w hetzner.de ale na serwer nie mogę się dostać. Czy ktoś z forumowiczów ma kontakt z tą osobą, z tego co widziałem to kilka osób ma go w znajmoych. Za wszelkie informacje z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam myśleć, że bez jego wyskoków co jakiś czas, na forum byłoby nudno :).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać to jest ta sama osoba. Rzeczywiście łaczył się ze słupskiego IP do serwera do ktorego przez jakiś czas miałem dostęp. Dla potomnych podam dane które mi podał duże prawdopodobieństwo że są zmyślone:

 

Marek Jachowski

Poznań

Konto bankowe w toyota bank.

 

Z tego co czytałem to ktoś próbował coś działać w tym kierunku by przyblokować rusela, ale z tego co widać nadal grasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz ja też kupiłem od niego dedyka w Hetznerze !

 

Na początku wszystko było OK, wprawdzie dedyk działa, ale nie mam z nim żadnego kontaktu.

 

Dobrze że nie posadziłem na tym dedyku żadnych klientów. Skasował ode mnie 200 zł i zniknął.

 

Z jego maili wyczytałem coś takiego:

 

Received: from [79.173.0.234] by web45806.mail.sp1.yahoo.com via HTTP; Fri,

 

host-79.173.0.234.tesatnet.pl [79.173.0.234]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też dał dostęp do tego obciętego panelu a w nim są zupełnie inne dane. Koleś podaje fałszywe dane.

 

 

ADV Konsument

Herr Jaroslaw Pakowski

Bakaliowa 41a

45-240 WROCLAW

POLEN

 

Nie ma ulicy Bakaliowej we Wrocławiu ani takiej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Naiwność wasza nie zna granic ...

Tyle firm pewnych, sprawdzonych na rynku a wy kupujecie z jakiś wiadomości PW.

Teraz to tylko policja wam zostaje i nauczka do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na miesiąc, zapłaciłem 200 zł bez opłaty instalacyjnej i dedyk chodzi. Za 5 dni mają go wyłączyć to przeniosę wszystkie dane na inny i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

Jeżeli ten Pan "przekręt" jest ze Słupska - proszę o dane - chętnie zająbym się tym człowiekiem.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli majkel poda dane, to ma na bank zalozona sprawe, a jako dowod bedzie baza danych z wht, czyli sie pozegnacie ;)

@adil, wpadaj, moi ludzie chetnie zajma sie toba :P

@doopy, co do odchylu, to chyba twoja matka miala rodzac ciebie, a ty, jako odchyl tego spoleczenstwa, zarzuciles sobie taki gif jaki masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje dane są publiczne na fotka.pl więc w czym problem

@adil, wpadaj, moi ludzie chetnie zajma sie toba
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam juz tam konta, stare smieszne czasy, pewnie tez masz tam konto! ;) i pisalo tam slupsk, nie pelen adres ;]

a relayed, daj spokoj, nie udzielaj sie, nie chce sie ciebie czepiac, wiec i ty nie czepiaj sie mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie czepiam, niemoge spamować i tak zaraz to poleci na kosz tak że na fotce nie mam konta a i podobało mi się to zdanie z fotki

Lubie okradać frajerów z wht *

 

 

 

 

 

*Możliwe że brzmiało inaczej

 

 

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak, to dodalem jak rzescie sie przy***ali do konta, a czasu nie mialem to napisalem jakies proste slowa ;) bo wy i tak sie podniecacie byle czym, wiec duzo wam nie potrzeba :P aha, nginxq to nie ja, mam sporo klonow, coz poradzic :P bo to polska, nie elegancja francja, nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli majkel poda dane, to ma na bank zalozona sprawe, a jako dowod bedzie baza danych z wht, czyli sie pozegnacie ;)

 

 

Sprawę o co? Jeśli nie dojdzie do upublicznienia tych danych, to nie mozesz nic zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak nikt nic nie zrobi, nawet jak im się te dane na lodówce przyklei.

Więc po co siać zbędny zamęt..

 

Zamykamy temat, Rusel zaklada kolejny profil, i zabawa zaczyna się na nowo ; ).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to raczej on ;)

 

Na polskich forach non stop Pozdr, a tam w każdym poście jego "Thanks."

 

to na 100% on :( Phone 004931928840 nie ma takiego numeru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×