Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, u mnie w pracy działa proxy, które puszcza tylko ruch na portach 80 i 443. Jest jakiś sposób, żeby zalogować się do Direct Admina, który działa na 2222? Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale nie dziala mi to, program dziala, niby wszystko ok, a laczyc sie nie chce :(

No bo pewnie zainstalowales samego klienta nie wykupujac stosownej uslugi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą może być połączenie OpenVPN z Your Freedom. (Dla zwykłego połączenia z panelem wystarczy prędkość: 64 kbit/s, która jest bezpłatna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie w pracy działa proxy, które puszcza tylko ruch na portach 80 i 443. Jest jakiś sposób, żeby zalogować się do Direct Admina, który działa na 2222? Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam.

W ustawieniach proxy przeglądarki dodaj by port 2222 też był proxowany, nie powinno być z tym większych problemów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ustawieniach proxy przeglądarki dodaj by port 2222 też był proxowany, nie powinno być z tym większych problemów. ;)

 

hmm a jak to ustawić np. w firefoxie? Nie mogę znaleść takiej opcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×