Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ShockZ

gry....

Polecane posty

mózg ;f

 

a poszukaj, było wiele razy co kupić... wiele to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem początkującym w tej dziedzinie

 

chce postawic serwa i ts klanowi

 

a nie chce zeby byly pingi 200 więc sie pytam gdzie takich nie będzie w żadnej reklamie nie napiszą ci ze mają przeciąrzenia albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To napisałem wyzej - poszukaj, wszystko było opisywane wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jakie, xorg, wnioski sa z tych watkow co "było wiele razy"?

TP <-> Livenet po 19:00 ma pingi po 100ms

SD ma caly czas problem z ACX-em nie mowiac o tym, ze nie mozna teraz u nich kupic serwa.

Poki co nie uslyszalem tutaj jednoznacznie poleconego serwera do gier.

 

Wg mnie sytuacja nie jest prosta, choc rzeczywiscie otwieranie kolejnego watku nie ma sensu.

 

A hosteurope.de jak sie domyslam ma serwery w DE, tak? Dla mnie ten dystans juz jest za duzy dla gier..

 

--

Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj sredni ping do atm i do host europe rozni sie 10MS jak odczujesz roznice to super i przeskoków a do HE mam 5 skoków a do atm 7 wiec roznica kolosalna w cenie jest nieznaczna w jakosci linku przynajmniej w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 Mega Siemensow? Sporo ;>

 

A tak powaznie, to u mnie roznica wynosi 18ms o 3 nocy... zobaczymy o 19.

Dla mnie >10ms to juz jest istotna roznica, choc nie dyskwalifikuje serwera. >20ms juz dyskwalifikuje....

 

--

Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×