Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ShockZ

gry....

Polecane posty

Małe pytanie mam neta 512 i jak chciałbym postawić serw to jak prześlę gre (cod1) zajmuje ponad 1gb.. przesyłalo by kilka dni nie ma innego sposobu na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a do stworzenia trzeba cala gre przesylac nie jest to tak jak w przypadku csa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie iść do sklepu i kupić za PLNy. Co w tym niejasnego/dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale jak pojde do sklepu i za PLNy kupie sobie CoD, to nadal będe miał go u siebie, a nie na serwerze :)

@ShockZ, proponuje poszukac kogos, kto ma gre na serwerze i poprosic, o udostepnienie tych twoich glownych plikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer ma stać na Windowsie czy Linuxie oraz czy mówimy o samym golym CoD czy także o dodatku United Offensive?

 

Jeśli na Windowsie, to owszem, musisz wrzucic na serwer całą grę i odpalić serwer dedykowany. (chyba, ze wiesz z ktorych plikow korzysta DS CoD1).

 

Jesli na Linuxie, to korzystasz z tych plików (w zaleznosci od tego jaka jest odpowiedz na druga czesc mojego pytania):

 

CoD v1.5 - http://www.3dgamers.com/dlselect/games/cal...ge.tar.bz2.html

 

CoD United Offensive v1.51 - http://www.gamershell.com/download_7911.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie pod linuxem i na 1.4 bez UO

 

ale nie ma na tej stronie patchu 1.4=/

 

Nie patchu tylko patcha i nie patcha, tylko plikow serwera. Jaki masz problem troche pogooglac??

 

http://www.gamespot.com/pc/action/callofdu...ad_6103608.html

http://downloads.gamezone.com/demosfiles/t11568.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sloty zależą od internetu a mi chodzi ile serwów pojdzie 2mb neta to 16 slotow a ile serwów włocze?czemu na niektórych stronach nie piszę ile mb jest internet to jest 10mb wszędzie??Gdzie waszym zdaniem było by najlepiej kupic vps do gier(zeby ping nie byl duzy) i nie zadrogi : P 60zl za miech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo zrozumialem druga czesc Twojej wypowiedzi... "a ile serwów włocze?czemu na niektórych stronach nie piszę ile mb jest internet to jest 10mb wszędzie??"

 

Mozesz doprecyzowac o co konkretnie Ci chodzi? IMHO na VPSie odpalisz sobie jeden serwer i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdy kupie vps będe mógł tylko jeden serw postawić?

 

 

ile mb mam na wykorzystanie?jaki internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ile pasma bedziesz w stanie zająć, zalezy od tego jakie łącze jest podpiete do maszyny, jak mocno jest zapchane i czy masz SLA na tym łączu. Oraz ile owo SLA wynosi.

 

Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a przeciętnie ile mam do wykorzystania mb?

 

to w call of duty będe mógł tylko jeden serw włoczyć czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie włoczyć, tylko włączyć. Zlituj się...

 

Przeciętnie ... ciężko to zmierzyć. Sadze, ze ~2mbit bedziesz w stanie uzytkować.

 

IMHO tak, ale tutaj proszę już o pomoc (potwierdzenie) bardziej doświadczonych kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że serwer na 20 slotow plus TS 2.0 na VPSie powinien działać dość sprawnie, nie tragizujmy.

 

Może spróbuj uderzyć do jakiejś firm oferującej VPSy i dogadaj się na 2-3 dniowy 'trial' ich usługi i sam sie przekonaj. Podobnie dogadaj się na test z pukawka.pl czy gamepad.pl i zobacz jak wygląda sprawa z ich usługami.

 

Tak jak piszę, nie ma co tragizować "na sucho" i zawczasu. Najpierw potestuj usługę VPS czy gotowy serwer gier i dopiero potem podejmij decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30-80 dla normalnego użytkownika- serwer w Niemczech(która nie ma problemów z internetem).

10-45 dla normalnego użytkownika- serwer w Polsce(który nie ma problemów z internetem- user).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą ogromne. Poszukaj wątku o tej firmie na forum. Od jakiegoś czasu mają dość częste problemy z siecią. Zresztą z tego co zauważyłem pingi do nich nigdy nie należały do niskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze daj sobie spokój w zabawą w administratora i kup serwer w jakiejś firmie -> pifpaf,gamesnet,kampno czy dziesiątki innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja stawiam nie tylko na serwer jeszcze postawie bota małego

 

a gdzie byście radzili mi kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×