Skocz do zawartości

Polecane posty

Dziś w nocy w godzinach 02.00-03.00 może się pojawić kilka 30sekundowych przerw związanych z rozbudową sieci. Najprawdopodobniej będzie to 1 przerwa. Tym samym w dniu dziesiejszym ostatnie serwery (ex warszawskie) otrzymają dostęp do TPnet i od tej chwili wszystkie serwery zlokalizowane w naszych serwerowniach, oraz wszystkie nowe mają bezpośredni dostęp do wszystkich polskich operatorów , włącznie z TP, co oznacza bardzo niskie pingi i błyskawiczne działanie. Nowe łącze jest obsługiwane przez firmę NASK. Dodatkowo w najbliższych tygodniach w związku z tą zmianą zostanie rozbudowane łącze zapasowe. O dalszych rozbudowach naszej infrastruktury poinformujemy w najbliższej przyszłości, planujemy dalsze inwestycje podnoszące jakość świadczonych przez nas usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tylko albo przeniesliscie serwer backup do gdyni albo przycinacie mi lacze...

kiedys kopia zapasowa leciala jakies 7mb/s a teraz max 4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SerwerDedykowany nie ma prawa pracować wolniej niż tak jest w ofercie. Jeżeli jest taka sytuacja - prosze o kontakt z działem technicznym i niezwłocznie tym się zajmiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SerwerDedykowany nie ma prawa pracować wolniej niż tak jest w ofercie. Jeżeli jest taka sytuacja - prosze o kontakt z działem technicznym i niezwłocznie tym się zajmiemy.

Napisałeś to tak jakbyś tam pracował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadało by mi teraz zakląć jak szewc. Niestety nie mam innego wyjścia jak posługiwać się 2 kontami, bo jeśli z jednej strony prezentuje oficjalne informacje firmy superhost, a z drugiej swoje zupełnie prywatne opinie, to jest duży problem. Administracja forum mi poleciła używać osobnego prywatnego konta na którym prywatne stanowisko prezentuje, a ew. informacje ze strony SuperHost dodawać z oficjalnego konta firmy na forum. Mam prośbę - dla jasności - żeby moderator zmienił poprzedni wpis na nasz 'oficjalny', a ja pozwole sobie dalej prywatnie korzystać z tego konta w sprawach prywatnych. Oczywiście dla pożądku nie wyrażam żadnych prywatnych opinii w wątkach dot. opini superhost, chociaż prywatnie mam dość dużą wiedze co się w firmie dzieje, jak wszystko sie zmienia - ale to by mogło być źle postrzegane. Tyle wyjaśnienia - a moda proszę o poprawkę poprzedniego postu, a ten po nabraniu mocy ustawowej przenieść do właściwszego miejsca - w końcu nijak się to ma do rozbudowy sieci wczorajszej/dzisiejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bold ale spoko - w końcu superhost to nie nasza-klasa - nie musisz się aż tak czerwienić : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ale Adrian odkrycie :P

odkrycie odkrycie, czy to jest możliwe by wszystko o wszystkich wiedzieć?

Pomijając fakt, iż jako mod ma się trochę więcej informacji o użytkownikach na forum... oraz możliwości jak od pewnego czasu systematyczne usuwanie "zdublowanych" postów (czyt. odświeżonego jako nowy post po długim czasie) z ofertą administracji gdy samemu posiada się w stopce ofertę administracji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×