Skocz do zawartości
is_wm

Szukam admina 'interwencyjnego'

Polecane posty

Szukam osoby-admina, która w razie potrzeby (usterki) mogłaby szybko (na telefon lub gg) zaregować. Chodzi o niewielką firmę hostingową. Zaznaczam, że pracy może nie być dużo (np. raz na 4 miesiące) - po prostu chcę mieć numer gg lub telefonu 'na wszelki wypadek' - gdyby coś się stało.

 

Bardzo proszę o przesyłanie ofert (raczej na PW - wolę uniknąć 'esejów' z poprzednich wątków). Interesuje mnie: stawka godzinowa (czy z fakturą czy bez), dyspozycyjność (dni tygodnia, godziny) i doświadczenie (mile widziane obeznanie w cPanelu, ale istotniejsze jest generalne obeznanie z serwerami). Mile widziane są osoby podpisane z imienia i nazwiska (przepraszam, ale ja w tym miejscu swoich danych podać nie mogę - mam nadzieję, że nie jest to problem). Sorry za wymagania (jeśli za duże), ale dobrze by też było, gdyby odzywały się osoby 'ustatkowane', tzn. żeby się nie okazało, że właśnie kończy ktoś studia i za pół roku jedzie na wyspy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

To firma hostingowa nie ma administratora i jak coś nawali to myśli, iż zadzwoni i ktoś będzie reagował za stawkę godzinową ...

Mało realne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podając danych, oczywiście tu nie musisz ale w przypadku kontaktu z zainteresowanym..

Na pewno nie realne jest to co piszesz. Dobrym pomysłem jest stawka ryczałtowa np. miesięczna w ramach której administrator reaguje w czasie ustalonym w umowie i w określonych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu, jak da 500zł za godzinę... ; )

I piszesz to poważnie przy założeniach z pierwszego postu? :)

 

A swoja drogą kiedyś (w wakacje?) było nawet głośno o tego typu poszukiwaniach "admina" dla mikro hostingu (bo jak to można inaczej w kulturalny sposób )

 

a miało nie być "esejów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

No jak może nie być "esejów", przy tak niepoważnej ofercie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam osoby-admina, która w razie potrzeby (usterki) mogłaby szybko (na telefon lub gg) zaregować. Chodzi o niewielką firmę hostingową. Zaznaczam, że pracy może nie być dużo (np. raz na 4 miesiące) - po prostu chcę mieć numer gg lub telefonu 'na wszelki wypadek' - gdyby coś się stało.

 

Jak ma nie byc esejów, skoro sam się prosisz po dwakroć, by wylać na Ciebie kubeł zimnej wody. Doskonale wiesz, ze Twoje zapytanie i caly pomysł jest bardzo ryzykowny i ryzyko fuckupu jest bardzo wysokie. Może własnie dlatego nie podajesz nazwy owej 'małej firmy hostingowej', ktorej sprawa dotyczy. Twoja oferta jest doprawdy niepoważna.

 

Doskonale wiesz, ze gdybyś się postawił na miejscu swoich klientów i dowiedział się o tym, ze admin serwera to 'admin z doskoku na GG', czym prędzej zabrałbyś z takiej firmy swoje foremki i poszedł do poważniejszej piaskownicy.

 

Twojego posta polecam pod rozwagę wszystkim forumowiczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, kazdy uzytkownik firmy hostignowych chce miec pewnosc ze admin jest na stale przy serwerach, jest dyspozycyjny i juz w pierwszych sekunach jakis nieporzadanych sytuacji zajmuje sie ich naprawa i usunieciem. To jest bardzo wazne, aby uzytkownicy mieli poczucie bezpieczenstwa.

 

Oczywiscie, jestem w stanie zrozumiec - zaczynasz, chcesz sie czegos nauczyc - ok - kazdy z nas kiedys zaczynal. Wazne jest dla mnie to, ze chociaz wiesz ze ktos taki jest Ci potrzebny. Najgorsze jest to ze napisalas "(np. raz na 4 miesiące)" - a gdzie tu aktualizacje, monitoring, checking? Raz na 4 miesiace to stanowczo za malo.

 

My rozwiazalismy to inaczej - co prawda dla 2 klientow, ale zawsze. Zarzadzamy ich serwerami - placa nam normalna miesieczna stawke X zl ( specjalnie nie podeje ceny ) i maja w tym updaty itp a za kazda dodatkowa prace tzw. "na zyczenie" placa nam za godzine pracy. Mysle, ze jest to dosc dobre rozwiazanie i warto sie tym zainteresowac i to przemyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam... czytam i nie rozumiem. Czy część z Was (nie wymienię nicków) ma jakieś kompleksy? Dlaczego podejrzewacie najgorsze?

 

1. Nie podaję nazwy firmy tylko publicznie. Oczywiście, że osoba, na którą się zdecyduję pozna wszelkie dane - jeśli jej nie będzie cokolwiek pasowało, to nie będę jej do niczego zmuszał. Dane tej osoby także nigdzie nie wypłyną, pozostaną między nami.

2. Nie chcę nikogo zatrudniać i bić piany, jak to już bywało na tym forum ("zatrudniamy adminów za XXX 000 zł miesięcznie"). Chcę tylko współpracy.

3. Nie szukam anonima, tylko sprawdzonej osoby. Zdaję sobie sprawę, że niepoważne jest szukanie poważnej osoby jednocześnie nie podając własnych danych. Powtórzę (tak, żeby niektórzy mogli to przeczytać): zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego przepraszam i proszę o zrozumienie.

4. Czy ja napisałem, że szukam kogoś za 9,99 zł za godzinę? Może to być i 500 zł (wcale nie żartuję), ale pod określonymi warunkami (np. duże doświadczenie i dyspozycyjność 24h/dobę). W takich awaryjnych sytuacjach kasa naprawdę nie gra roli.

5. Czy ja napisałem "NIE MAM ADMINA"?! Mam, ale osoba pracuje właśnie na ryczałt - w związku z tym ma też inne obowiązki, inne serwery. Po prostu, chcę być zabezpieczony - przezorny zawsze ubezpieczony.

 

Nauczcie się niektórzy czytać, bo to naprawdę żałosne - niby poważni ludzie, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×