Skocz do zawartości
ksk

Nie znany problem

Polecane posty

A więc tak posiadam ładnie fajnie maszynę z pełnym kompletem apache mysql etc i jeden serwer Counter -Strike . Strony generują bardzo mały ruch i znikome obciążenie. Teraz zaczynają się schody postawiłem 2 serwer Counter-strike który jest cały czas zapełniony . Load generuje to wszystko poniżej 1 . Najśmieszniejsze bo iluś tam godzinach działania wszystkiego Serwer sie wiesza na około 40 minut po czym się odwiesza i wszystko wraca do normy . Czasami zdarza się że serwer już w ogóle nie wstanie i trzeba go restartować . Drogą dedukcji wyłączyłem 2 serwer i wszystko powróciło do normy . Co może być przyczyną tych zawieszeń systemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze dokładnie rozwiązanie wypadło z głowy (choroba mnie przybiła) ale podpowiem że chodzi o czas procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z logów nic nie mogę wyczytać oprócz tego ze ktoś flooduje mi od czasu do czasu SSH

 

 

Czas procesora ? wyjaśnij jaśniej jak możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przetestuje zobacze jak to się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wielu testach rezultat znikomy dalej te same skutki serwer nie reaguje w żaden sposób ani ssh ani www wszystko się zatrzymuje i nie wiem co jest tego powodem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki AMXX co Ty gadasz ;]

 

Nie spotkałem się jeszcze aby jakikolwiek addons wysypywał całą maszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też zauważyłem że addons w żaden sposób nie wysypał mi maszyny i nie wiem dalej co jest problemem więc chyba szybciej zmienię maszynę będzie chyba po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×