Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hubertu

Uwaga na firmę FORALL.pl

Polecane posty

Firma Forall nie wywiązuje się z usług w stosunku do klientów.

Przelałem pieniądze 3 tygodnie temu aby przedłużyć ważność konta i do tej pory ani nie przedłużyli mi konta ale także je zablokowali. Nie odpowiadają na maile ,chyba że ktoś chce kupić coś np. miejsce na serwerze, ale osoby które próbują wyegzekwować należność po prostu olewają.

Niestety osób takich jak ja jest znacznie więcej, Forall robi to nagminnie i z premedytacją.

Stanowczo ODRADZAM FORALL.pl. Są to zwykli oszuści, poziom świadczenia przez nich usług nie jest na zbyt wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś pół roku temu byłem zainteresowany u nich dedykiem, zapytałem o coś mailowo ale nie raczyli odpowiedzieć, chciałem zadzwonić, ale fakt że na stronie nie ma nr telefonu wprawił mnie w lekkie osłupienie.

Teraz gdy czytam takie opinie to ciesze się, że moje zainteresowanie trafiło w próżnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J/w, były też tam foty ich siedziby.

 

Myślałem że coś się zmieniło ale jednak się myliłem.

 

Dzięki za uaktualnienie informacji o stanie oferowanych przez nich usług. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze też możesz przekazać tą sprawę w odpowiednie ręce i bardzo szybko odzyskasz pieniądze oraz kontakt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie wtopilem tam okolo 2tys na dedyki. Wynajalem jednego, bylo wszystko ok, wzialem 5 i kazda nastepna maszyna nie potrafila UWAGA utrzymac 1 serwera CS 1.6. 

 

A byly to 4 rdzeniowce, 8gb ramu ( przynajmniej teoretycznie).

 

OSZUSCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również NIE POLECAM kupiłem tam serwer, uruchomiony został po tygodniu od wpłaty, potem pisałem maile w sprawie licencji DA za którą zapłaciłem do końca okresu abonamentowego nie otrzymałem jej, serwer się wiesział non stop, codziennie było kilka padów łącza i zasilania. 400 zł poszło w błoto !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×