Skocz do zawartości
verde

VPS szybka aktywacja

Polecane posty

Witam.

Poszukuje VPSa, który nie musi być wygórowany, gdyz będe tam trzymał takie "domowe rzeczy "

Wiec ogolnie to uptime itp rzeczy nie musza byc dobre.

Wymogo serwera tez nie musi to byc cudenko, gdyz jak pisze bede tam trzymal takie rzeczy ala śmietnik, czasem polaczenie miedzy serwerami .

Zamowilem i oplacilem VPSa vps4less, - ten pakiet za 3,99 E , gdyz w zupelnosci mi to starczy, ale cos widze ze aktywacja tego serwera się ciagnie i ciagnie, mimo ze kase wplacilem z Moneybookers. Caly czas mam status serwera Pending.

Wiec te 4 E nie duzo ,wiec ewentualnie przepadnie lub cos, a ja szukam VPS o bardzo malych wymaganich z zaznaczeniem lacze minimum 2 mbit ewentualnie odpowiednik transferu 2 mbist lacza w miesiacu, dodatkowo zalezy mi na szybkiej aktywacji serwera,

Jako ze wczoraj cos mi sie karta kredytowa zawiesila i nie przyjmuje zadnych tranzakcji przez kilka dni nie mam mozliwosci placenia... ewentualnie jeszcze wchodzi platnosc z konta na konto heeh ;) lub cos Moneybookers z mozlwioscia placenia.

Serwer VPS moze byc gdzie kolwiek na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o 4 E gdyz to nie jest nie wiadomo co. Chodzi mi o szybka aktywację sprzętu, gdzie kolwiek , gdyz aktualnie dane mam porosypywane po kiku innych serwerach z dużymi jak dla mnie ograniczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mój vps (w vps4less) był aktywowany chyba automatycznie, gdyż sekundę po wpłacie dostałem maila z danymi. Pisałeś do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja vps w vps4less potrafi trwać do 24h. Alternatywnie do nich warto sprawdzić v-server.cz, dostawałem tam vpsy w ciagu 2-3h od wpłaty w godzinach roboczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×