Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
HaLLs

[VPS] Polska/Niemcy, do gier

Polecane posty

Witam.

 

Potrzebuję VPS'a (nie koniecznie ;-P), stojącego w Polsce/Niemczech (ze względu na pingi), oczywiście Linux. Chciałem postawić na nim serwer do CS-a 1.6, CoD4 i kilka BNC. Cena - do 150zł/50Euro/60$.

 

Rozglądałem się za czymś, co to uciągnie (RAM-u nie potrzeba aż tak dużo, procesor pewnie też dałby radę ale nie orientuję się co do łącza), znalazłem dwie oferty;

 

http://www.hosteurope.de/produkt/Virtual-Server-Linux-MAX

http://www.webperoni.de/index.php?menu=por...proddef=9100772

 

Liczę na pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem postawić na nim serwer do CS-a 1.6, CoD4 i kilka BNC

Zależy jeszcze ile slotów o.O

 

Ramu to by Ci 512 starczyło. Tylko zależy ile % CPU chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS zjada trochę zasobów. Ja sugeruje ~1GB. Żeby problemów nie było a lepiej mieć zapas niż jego niedosyt. Host Europe ma dobrej jakości VPS'y więc z awaryjnością nie powinieneś mieć problemów(jednak jeżeli będziesz im notorycznie obciążał VPS'a poza swoimi parametrami mogą ci go wyłączyć) w HE dochodzi setup 19.99 w przypadku umowy na 1 miesiąc.

 

ale dedyk zawsze będzie lepszy niż VPS

 

Zobacz też oferty Hetzner.de i webtropia.com

 

co do webperoni nie polecam poza tym serwera bezpośrednio nie kupisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Apropo tych 19.90 € to jak to jest. Na HE i Strato.de piszą że powiedzmy 3.99€ i potem coś o trzech miesiącach.

 

* Mindestvertragslaufzeit 12 Monate, zahlweise 3 Monate im Voraus. Aktion bis 29.02.2008: V-PowerServer A 4,90 €/Mon., C 8,90 €/Mon, E 14,90 €/Mon. jeweils für die ersten 3 Mon.; danach V-PowerServer A 8,90 €, C 14,90 €, E 24,90 € jeweils monatlich. Bei Überschreiten des Inklusiv-Transfervolumens 0,28 € je weiteres GB. Bei Softwarebestellung 6,90 € Versandkosten. Preise inkl. MwSt.

 

Nie umiem ani po niemiecku ani po angielsku. Chodzi o to że przez 3 miesiące płace 3.99 a potem jakiś większe sumy ?? Transfer jest roczny czy miesięczny ? Bo ze jest kontrola nad nim to na logike sie doczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesięczny,

 

Na strato i tak nie kupisz. Oferta tylko dla ludzi zamieszkujących niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubasek, obciążał, ale o jakich parametrach mówisz ? Do tej pory ciągle myślałem, że ideą VPS-a jest właśnie to, że mam odizolowane środowisko i mogę sobie robić na nim co tylko mi się podoba nie wpływając na innych użytkowników serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

zapomnij o BNC jezeli chcesz sie zadomowic w HE, oczywiscie mowa o VPSie :]

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z BNC w he nie ma problemu :P mam juz 6 miesięcy i do tego się akurat nie przyczepili.

 

Jedynie dostałem info, że mam wyłączyć serwer gry 'gta' bo generuje zbyt duże obciążenie serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

mi w suporcie napisali ze wszelkie rzeczy zwiazane z BNC, czy przede wszytkim IRC = you can forget about it ...

 

:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać nie wykrywają tego ;) A mogli skoro odkryli, że stoi 'serwer gta' (choć to nie oficjalny dodatek multiplayer i nie miał nawet nazwy GTA).

 

No ale lepiej nie ryzykować (choć ja nadal będę to robił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×