Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
domeniarz

DOMENA PL NAJTAŃSZA I PEWNA REJESTRACJA DOMENY .PL !!!!

Polecane posty

Posłuchajcie...

 

mam juz kilka domen i rejstruje kolejne,a wiadomo ze wiąże się to z wydatkiem pieniedzy.Szukałem najtańszej i pewnej oferty rejestracji.

 

Znalazłem firmę,zamówiłem domenę i bardzo szybko mi ją zarejestrowano.Odpowiedź na moje e-maile też była równie szybka.

 

Kosztowało to tylko 48 zł + VAT!!!

 

Jestem zadowolony i dlatego postanowiłem polecić Wam tak samo,jak już polecam teraz tę firmę moim znajomym:

 

www.lh.pl

 

Gorąco polecam.

 

SAMI SPRAWDŹCIE I NAPISZCIE CO O TYM SĄDZICIE.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale odnowienie .pl - 109.80 PLN(brutto)

 

a z globalnych www.quarante.pl ma dosc ciekawa oferte

Lp.   Domena   | Cena (w zł)   | Cena za odnowienie (w zł)    

1  .com       |          24        |            24  

2  .net         |          24          |            24  

3  .org         |          24          |            24  

4  .biz          |          24           |            24  

5  .info          |          20            |           31  

6  .us          |          24           |            24  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak patrzę i patrzę i całkiem przyzwoicie to wygląda :)

Korzysta ktoś jeszcze z jakichkolwiek usług tej firmy?

 

Hosting raczej na stronkę firmową, ale z tego co widzę poważnie podchodzą do sprawy (te trzy serwery - troszke przypomina mi to trochę e9 :) ). Ciekawe jak kontakt z adminami i obsługą?

 

Ogólnie, oferta bardzo ciekawa, czekam na opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Irvin:

Nie wiesz co mowisz..

Zobacz na ich revDNS : centrum.serverownia.pl.

 

Więcej chyba pisać nie trzeba. Chyba, że firma wybrała po prostu złego dostawcę kont reseller... (mówię o quarante.pl)..

 

Ogólnie aż strach, ale może niektórzy lubią profesjonalny "chosting" i "sznownych klijętów".

 

Pozdrawiam,

Barteq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wogóle nie sprawdzałem dnsów, anie domeny (nie chciało mi się specjalnie) :) Mówiłem po tym co przeczytałem na stronce.

 

Ale jakby nie patrzeć marka serverowni mówi sama za siebie ::rotfl::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale odnowienie .pl - 109.80 PLN(brutto)

 

To w takim razie prosze Cie bardzo... Wskaz nam taka firme,ktora ma tansze odnowienia.Cena odnowienia tez jest rozsadna i jest mniejsza od cen innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem www.quarante.pl to jest śmiech na sali. To jest jakis zwykly reseller ktory korzysta z uslug pseudo-providera w USA. We mnie nie wzbudza żadnej pewnosci i zaufania - również ze wzgledu na cene. Nigdy nie zarejestrowalbym dam zadnej domeny, nawet jakby kosztowala 10zl. Za rok okazaloby sie ze albo firma nie istnieje albo z innych roznych wzgledow nie mogę odnowic domeny.

 

 

www.lh.pl to widac nieszablonowa strona, w referencjach pochlebne opinie prezesów spółek akcyjnych. Wniosek taki, że firma nie oferuje kont za 3zł dla nieletnich webmasterów, tylko za ciut więcej, choć w rozsądnej cenie, świadczy usługi głównie dla biznesu, gdzie liczy sie stabilnosc, szybkosc i jakosc uslug.

 

Widać, że na top100.pl są i odnotowuja stały przyrost klientów, na webhosting.info też są w pierwszej dziesiątce w Polsce. Kiedyś miałem styczność (a wlasciwie jeszcze mam) przy rejestracji domen. Rejestracja odbyla sie w ten sam dzien co im kase przelalem, obsluga telefoniczna bardzo mila. Kiedys mieli nr komorkowy tylko, ale teraz widze, ze maja tez stacjonarny +++. Chyba przetransferuje tam kilka domen z superhost, bo ich argumenty do mnie przemawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale odnowienie .pl - 109.80 PLN(brutto)

 

To w takim razie prosze Cie bardzo... Wskaz nam taka firme' date='ktora ma tansze odnowienia.Cena odnowienia tez jest rozsadna i jest mniejsza od cen innych firm.[/quote']

 

96,38 PLN brutto - za odnowienie PLki - namiary w mojej stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale odnowienie .pl - 109.80 PLN(brutto)

 

To w takim razie prosze Cie bardzo... Wskaz nam taka firme' date='ktora ma tansze odnowienia.Cena odnowienia tez jest rozsadna i jest mniejsza od cen innych firm.[/quote']

 

96,38 PLN brutto - za odnowienie PLki - namiary w mojej stopce :)

 

Dzieki za cynk - roznica zaledwie kilkunastu zlotych.Robi to dużą roznice gdy ma sie kilkadziesiat domen.Przy kilkunastu czy kilku,nie ma wiekszej różnicy.

No chyba że z wyliczenia aptekarskiego;) (patrz portfel)

 

A ceny domen spadaja i beda spadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 39 zl to mozna u nich zarejestrowac tylko domeny zaczynajaca sie na litere D.

 

info ze strony difno.pl

 

W miesiącu czerwcu Alf Abet sponsoruje wszystkie domeny zaczynające się na literę "D", każda domena rozpoczynające się od tej litery kosztuje teraz tylko 39 zł!!!

 

Wykorzystaj zarozumiałość Alfa Abeta!!! Zarejestruj w Dinfo.pl dowolną domenę rozpoczynającą się na literę "D" za jedyne 39 zł netto!!!  

 

 

d......pl - 39 zł netto  

d......com.pl - 39 zł netto  

d......com - 39 zł netto  

W miesiącu lipcu Alf Abet będzie sponsorem wszystkich domen na literkę "I" - poczekaj z rejestracją do lipca i wykorzystaj zarozumiałość Abeta!!!  

 

UWAGA! Promocja trwa od 6 do 30 czerwca 2005!!!

 

pozostale domeny kosztuja:

.pl - 100 pln

funkcjonalne (np.com.pl) - 75 pln

regionalne (np. .waw.pl) - 20 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak :))

Ale w kolejnych miesiącach mają byc kolejne promocje... Mam nadzięję

 

Btw. Te oficjalne z tego co wiem to są dla pojedynczych klientow (indywidualnych).

 

Jeśli macie więcej domen warto skontaktować się z firma, gdyz mozna otrzymac znacznie lepsze ceny :)

 

Firma koncentruje sie głównie na obsludze firm hostingowych, webmasterskich itp. Dzieki temu, mimo, ze niewiele o niej slychać pnie sie w

www.statystykidomen.pl.

 

Zreszta pare firm, ktore sa znanymi rejestratorami domen w Polsce, to tak naprawde partnerzy Dinfo

 

Wysłany Pon Cze 20, 2005 8:38 am:

 

Popatrzci ejakie ceny ma domainmaker!

http://partner.domainmaker.pl/domainmaker/....check.form.php

 

tylko 5000zł za domene :shock:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×