Skocz do zawartości

Polecane posty

rzeszukując internet w poszukiwania konta reseller do pewnych dzialan natchnelem sie na

http://www.no-1.pl - The Best Hosting ;)

Niby nic wielkiego ale ... Dopuszczalny miesięczny transfer: Bez Limitu

DOMENA:

nazwa domeny: no-1.pl

serwery nazw: ns1.desktop2u.info.

ns2.desktop2u.info.

utworzona: 2005.12.13 18:45:03

ostatnia modyfikacja: 2007.11.30

 

Serwer w ovh.

 

Czy to znowu jakas paranoja no-limit i po przekroczeniu iles tam giga transferu,

administrator ci podziekuje ze stwierdzeniem ze za duzo transferu mu ciagniesz :>

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy też z kontami bez limitu, nazwa daje 2TB transferu więc można powiedzieć że to też jest konto bez limitu transferu...

 

Jak w 1 i 2 przypadku jest to duży overseling, a ograniczenie użytkownika następuje w inny sposób niż poprzez transfer. Bez limitu przecież wygląda ładniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam tego hostingu od 2 lat i tylko raz 2 miesiące po tym jak założyłem konto to serwer się spalił. Na szczęście żadne moje dane nie ucierpiały. Ceny małe. Szybko działa. Tzn te serwery DNS do domen to nie wszystkie ale obsługa na gg pomoże jak te działać nie będą. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

a pamiętacie coś takiego jak no-limit.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
nie ale najwyraźniej znikło już z rynku:) myslisz, że to to samo?

 

no-limit.pl dawało wszystko bez limitu oprócz powierzchni dyskowej.

Pan, który to prowadził miał kilka spraw w sądzie itp. itd. chyba się nie wypłacił użytkownikom, których strony pewnego poranka nie działały....

 

Mam nadzieje, że z tym tak nie będzie, chociaż i niewiadome przy wybraniu logowania do danego serwera (http://www.no-1.pl/help.php?akcja=11)

http://91.121.25.114:2222/

http://91.121.146.73/login_failed.html

http://91.121.118.48:2222/CMD_LOGIN

 

Nic działa.... ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Ja założyłem konto i zamówiłem pakiet free w tamten weekend i do tej pory nic nie mam (a wg. informacji, powinno być w przeciągu 48h)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u nich pakiet mini ( 500mb + transfer bez limitu = cena 57.60 zł za rok)

Fakt na drugi dzień otrzymałem dostęp do konta, ale to co się narazie dzieje to masakra.

Od 24 godzin strony nie widać w sieci + tak samo brak dostępu przez ftp, najpierw tłumaczyli że dns-y muszą się ustabilizować,

no ale bez przesady. Jedyny plus że dosyć dobry kontakt przez gg w przeciwieństwie do firmy szybki-serwer.pl(Edart) która wogóle przez gg nie raczy się odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętacie coś takiego jak no-limit.pl ?

 

Ja pamiętam. Mega ceny na allegro w granicach 10 zł czy 20 za rok, już nie pamiętam i nagle wszystko, że tak powiem wsysło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam te firme. Mam tam hosting juz jakis czas i jezeli sa jakiekolwiek problemy to pisze meila i do 12godzin mam odpowiedz. Strona dziala caly czas nie ma żadnych przestojów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mogę się przychylić do opinii wangog-a. Od czasu początkowych problemów wszystko działa świetnie, jest bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną przez gg i też przez e-mail. W razie jakichkolwiek pytań o sprawy techniczne jest praktycznie odrazu odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Refresh...

I jak z tym no limit transfer? Bo mnie zaciekawiła oferta.

 

Nie ma kont z nielimitowanym transferem, są konta z transferem określonym jako nielimitowany.

Taki transfer jest jednak skończony, nie licz na to że będziesz zużywał go nieskończenie wiele.

 

To samo dotyczy powierzchni dyskowych, określanych jako no limits.

 

To taka skrótowa teoria nieskończoności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając ponad pół roku serwer w NO-1.pl strona generowała 250GB transferu miesięcznie. Nigdy nie dostałem maila że przekroczyłem jakieś limity. Nie wiem jakie mają limity, ale widać 250GB jest dla nich OK. Serwer to była oferta indywidualna za 40zł miesięcznie. Obciążenie procesora nie było na moim koncie monitorowane.

 

 

 

 

Około 3 tygodnie temu, serwer przestał działać na około 25h. Po tym czasie, praktycznie co dziennie serwer wysiadał na 1h. Dziwne bo zawsze o godzinie 20:00.

 

Po 2 tygodniach od awarii serwer przestawał działać nawet 3-4 razy dziennie po około 45min. Czasem nawet po 2h. Pisałem do NO-1 w tej sprawie, i choć odpowiadają w miarę szybko i na wszystkie pytania, na zadane pytanie o awariach nie uzyskałem odpowiedzi do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×