Skocz do zawartości
Slavikord

[opinie] inwestnet.com / zagrosze.net

Polecane posty

Odnośnie problemów serwera ZaGrosze.BIZ było one kiedy był w serwerowni w niemczech ale został przeniesiony do USA ale już nie są tam otwierane nowe konta.

 

Odnosnie opini "Krystek" to jeśli zaszła konieczność rozwiązania umowy to zawsze zwracamy wpłatę za hosting.

 

Odnosnie kont obciążających serwer to nigdy do końca nie wiadomo jak kont się zachowo na serwerze z innymi kontami dopiero obecnosc konta na serwerze może zwerfikować wymagania co do sprzętu ale jesli serwer nie dawał rady to naleznosc za hosting byla zwracana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie kont obciążających serwer to nigdy do końca nie wiadomo jak kont się zachowo na serwerze z innymi kontami dopiero obecnosc konta na serwerze może zwerfikować wymagania co do sprzętu ale jesli serwer nie dawał rady to naleznosc za hosting byla zwracana.
Z góry można było ocenić, że forum, które jest na pierwszej stronie w google pod frazą "forum", które miało ~150MB bazę danych 1k uu dziennie nie wytrzyma na hostingu, kiedy jeszcze kilka dni wcześniej wywaliliście bardzo podobne forum !

Tym bardziej, że zamykacie konto i koniec kropka... zero okresu wypowiedzenia, itp :/ trzeba wysłać 2 email aby się doprosić dostępu do CPanel aby zrobić backup i znowu męczyć się z wgrywaniem bazy danych na inny serwer.

Więcej problemu jest przez to, niż korzyści.

 

Nie wspomnę, że na ich forum ciągle usuwane są posty użytkowników, którzy negatywnie wypowiadają się o firmie, czy opisują kolejny pad.

 

 

 

PS

Stoję po stronie jor.pl i BOSS, niż no-more-krzak.

Mając do wyboru serwer w DE i USA o takich samych parametrach który wybierzecie? Ja bym wybrał DE, ponieważ z doświadczenia wiem, że stronki z DE szybciej się wczytują, niż USA ! Jest to różnica co prawda ~1,5 sec, ale jednak.

Mam 3 MBit internet, więc nie chcę czekać i marnować swojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z góry można było ocenić, że forum, które jest na pierwszej stronie w google pod frazą "forum", które miało ~150MB bazę danych 1k uu dziennie nie wytrzyma na hostingu, kiedy jeszcze kilka dni wcześniej wywaliliście bardzo podobne forum !

Tym bardziej, że zamykacie konto i koniec kropka... zero okresu wypowiedzenia, itp :/ trzeba wysłać 2 email aby się doprosić dostępu do CPanel aby zrobić backup i znowu męczyć się z wgrywaniem bazy danych na inny serwer.

Więcej problemu jest przez to, niż korzyści.

 

Nie wspomnę, że na ich forum ciągle usuwane są posty użytkowników, którzy negatywnie wypowiadają się o firmie, czy opisują kolejny pad.

PS

Stoję po stronie jor.pl i BOSS, niż no-more-krzak.

Mając do wyboru serwer w DE i USA o takich samych parametrach który wybierzecie? Ja bym wybrał DE, ponieważ z doświadczenia wiem, że stronki z DE szybciej się wczytują, niż USA ! Jest to różnica co prawda ~1,5 sec, ale jednak.

Mam 3 MBit internet, więc nie chcę czekać i marnować swojego czasu.

 

Ta sytuacja nie była przez nas dobrze rozwiazana i klient na tym ucierpiał i do tego się przyznajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Znalazłem na forum temat o ich kontach resellerskich, ale nie widziałem tematu o hostingu.

 

Ofertę mają bardzo ciekawą, ceny tak niskie, że aż dziwne;]

 

Mam konto testowe, jak na razie wszystko działa poprawnie.

 

Tylko, czy to aż nie za tanio?;)

PROFESSIONAL

bullets.gif 10 GB przestrzeni dyskowej

bullets.gif 100 GB transferu miesięcznie

bullets.gif Obsługa PHP5, CGI, Perl, MySQL

bullets.gif nielimitowana liczba domen

bullets.gif nielimitowana liczba subdomen

bullets.gif nielimitowana liczba kont e-mail

bullets.gif nielimitowana liczba baz danych

bullets.gif nielimitowana liczba kont FTP

bullets.gif cPanel 11

bullets.gif INSTALLATRON

bullets.gif Zend Optimizer™, mod_gzip

bullets.gif Kreator stron WWW

bullets.gif bezpłatny okres testowy 14 dni

 

110 zł/rok

 

 

 

 

Macie jakieś doświadczenie z ową firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy posiadał tam konto i strasznie był z niego niezadowolony :-)

 

(Notoryczne pady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje :D

 

Moja przygoda z Inwestnetem zaczęła się w lutym 2008. Wykupiłem tam pakiet Starter (2gb pow. / 50 gb transferu) i w sumie wszystko było w porządku, poza tym, że w godzinach wieczornych wszystko się po prostu muliło. Gołym okiem widać, że ich oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo, więc pare miesięcy wykupiłem pakiet Business (5GB p / 100GB T / 90 zł) i przeniosłem tam swój duży serwer i... dupa. Również w godzinach wieczornych padał MySql i żeby to raz... Pare razy dziennie. Następnie wszystko zaczęlo się bardzo wolno ładować, nastepnie FTP zaczął zamulać. Zrezygnowałem i wróciłem do Webd. Podsumowując - Inwestnet jest dobry dla małych stron, ponieważ przy większej ilości odwiedzin wszystko zaczyna padać. Do dzisiaj mam tam swojego bloga i w godzinach 20-22 wszystko ładuje się BARDZO wolno. W dodatku support to jakieś nieporozumienie. Raczej nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem posiadaczem konta w inwestnet.com. Nie polecam!

Strony ładują się dość szybko ale tylko gdy serwer działa. Często ma niestety jakieś czkawki. Że np przez 5 min nie działa mi ani strona ani ftp. Co do FTP to zanim total commander się połączy to można sobie kawę zrobić. A przy przesyłaniu dużych plików serwer ciągle się wykrzacza i trzeba przesyłać ponownie. Za 10 razem się może wreszcie udać.

 

Ale najgorsza sprawa u nich to cPanel. Po zalogowaniu trzeba kilkukrotnie odświeżyć żeby załadował się w pełni i było widać przyciski. Po kliknięciu w któryś znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka, chętnie stworzyłbym bardzo dużą kampanie społeczną zwalczającą takie firmy, ludzie a właściwie przypuszczam, że jeden człowiek blokuje konta, nie informuje o fakcie, strony 90% - niedostępne (jak nie http to ftp), nie można nawiązać kontaktu z obsługą - co prawda grosze, ale po co je w ogóle wydawać, nawet nie można tam meila postawić bo często nie dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jurnalisto - udało Ci się skontaktować, cokolwiek w ogóle wyegzekwować? widzę, że nie jestem sam z zablokowaniem konta bez jakiejkolwiek zapowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×