Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SerweryDedykowane.pl

Brak Miejsca 'planowane Prace'

Polecane posty

Myślę, skoro coraz wiecej podmiotów swoje ogłoszenia dodaje na wht.pl, warto pomyśleć o wydzielonym miejscu na takie ogłoszenia - jednak host-is-down warto zarezerwować na awarie, a wydzielić miejsce na ogłoszenia. Na pewno wszyscy na tym skorzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Dobry pomysł, myślę że wart zastosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dział host-is-down powinien być o awariach wszystkich hostingów. Mi ostatnio jeden padł i nie nigdzie nie było informacji o nim. Tutaj, to forum to dobre miejsce na to. Więc powinno być to ładnie poukładane, będzie to na pewno z korzyścią dla wszystkich userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że obowiązkiem każdego hostingu jest mailowe powiadomienie klientów o planowanych przerwach w jego działaniu. Zamieszczenie tutaj ogłoszenia w odpowiednim dziale to tylko taki dodatek bo i tak wiadomo, że nie dotrze się w ten sposób do większości klientów (nie każdy jest zarejestrowany na WHT :) )

 

Ale tak czy inaczej dział byłby dobrym pomysłem, nie będzie się wszystko mieszało w "Host is down (serwer nie działa)".

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że obowiązkiem każdego hostingu jest mailowe powiadomienie klientów o planowanych przerwach w jego działaniu. Zamieszczenie tutaj ogłoszenia w odpowiednim dziale to tylko taki dodatek bo i tak wiadomo, że nie dotrze się w ten sposób do większości klientów (nie każdy jest zarejestrowany na WHT :) )

 

Ale tak czy inaczej dział byłby dobrym pomysłem, nie będzie się wszystko mieszało w "Host is down (serwer nie działa)".

 

Pozdrawiam

 

w tym konkretnym wypadku jesli przerwy miały trwać kilka minut miedzy o 1-2 w nocy to nie ma potrzeby wg. mnie informowania o tym wszystkich klientów emailem. Po prosty jest to dla nich niezauważalna przerwa.

 

SerweryDedykowane.pl dał info tutaj bo tak jak dla 'szarego' klienta to nie problem ale ludzie z branży mogli by to zauważyć i skomentować na forum :)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiadamiamy użytkowników mailem o poważniejszych planowanych pracach, gdzie niedostępność może przekroczyć 5-10min. Drobne prace sygnalizujemy na http://noc.serwerydedykowane.pl i będziemy na wht. Myślę, że to powinno wystarczyć - zalewanie użytkowników mailami o 30s przerwach o godzinie 3 w nocy faktycznie mijało by się z celem i nikt by nie czytał takich informacji. Tak czy inaczej wszelkie sugestie są mile widziane, jak można było zaobserwować na przestrzeni ostatniego roku włożyliśmy mnóstwo wysiłku w rozwój usług i przynosi to efekty, a w roku 2008 czeka nas sporo zmian na lepsze, ze sporymi rozbudowywami infrastruktury włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×