Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hugos147

Serwer Dedykowanyw Livenet.pl

Polecane posty

Witam

Kupiłem serwer dedykowany w firmie LiveNet.pl za 239zł. Powiedziano mi że serwer dostane 24h od zaksięgowania wpłaty. Wpłate zaksięgowano i obiecano mi server na drugi dzień. Serwera nie było. Co lepsze nie odpisywano mi wogóle na Gadu-Gadu co spowodowało, że zadzwoniłem.

A więc zadzwoniłem do nich i oto ich słowa "dane do serwera wyśle za 30 minut". Dzwonie za 60 minut i powiedziano mi że jeszcze nie wysłali. Dziś jest 4 dzień odkąd czekam na serwer i domagam się od nich zwrotu pieniedzy mam dowód wpłaty, więc zadzwonie do nich jutro w poniedziałek z informacją o zwrocie pieniędzy.

Czy według was oddadzą mi pieniądze?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

Temat o Livenecie już istnieje - to tak w kwestii porządku.

Odnośnie Twojego pytania.

W Livenecie mają teraz mnóstwo pracy - zestawiają bardzo dużą ilość maszyn, co powoduje opóźnienia.

Zapewne i Twoją zrobią na dniach - a jeżeli Ci to nie pasuje, ze zwrotem kasy problemów nie będzie, to uczciwa firma.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy według was oddadzą mi pieniądze?

Pozdrawiam.

 

Poczekaj jeszcze trochę. Ja też dostałem maszynkę dopiero po tygodniu.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;) wiec nie tylko ja mam takie problemy

 

ja do Livenetu nie mam nic, mam u nich maszyne i za taka kase jest taka jakiej sie psodziewalem

 

ale szkoda ze nie mowia tak

"Prosze Pana mamy w pip pracy i pana serwer bedzie za 2 dni!"

 

wtedy ja bym siadl i poczekal te 2 dni, ale jak obiecuja mi ze bedzie "stal dzisaj wieczorem" to mnie c#$% strzela jak nie ma serwera wieczorem.

 

Ogolnie,

u mnie

 

po 2 tygodniach walki o swoje, mam w koncu poprawnie dziajaca maszyne, Livenet byl na tyle mily ze dolozyl mi te 2 tygodnie do okresu wynajmu!

 

jezeli czyta to ktos z Livenet to prosze o szczerosc bo wk#$@ jest maxymalny jak oszukujecie, bo np u mnie dziala to tak,

 

pan obiecuje mi ze serwer bedzie wieczoram ja obiecuje ludizom ze serwer bedzie wieczorem, wieczorem okazuje sie ze mnie oszukaliscie a ci ktorym ja obiecalem mysla ze ja ich oszukuje!

 

radze nad tym popracowac bo nie wiadomo jak dlugo bedziecie tak konkurencyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elik!sir u mnie działa to tak samo jak u Ciebie. Dam im jeszcze 2 dni. Tym bardziej że mi obiecują codziennie.

Elik!sir a jak u nich pracuje maszyna ?

A i właśnie oni mi piszą, że maszyna już działa i wysłali mi wszystko na e-mail 2 razy. Ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem być klientem LiveNet.pl.

Odesłano mi pieniążki z czego się ciesze, bo z tego co wiem wieszają się im serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to zdaje się nie masz podstawowej wiedzy o branży : - ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłem być klientem LiveNet.pl.

Odesłano mi pieniążki z czego się ciesze, bo z tego co wiem wieszają się im serwery.

Tak? Umnie jest wszystko Git na taką cenę jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wiedzy o branży... Hmmm ciekawe. Gdyby powiedzieli że nie mają czasu to bym nic im nie mówił, że czekam itd.

Tym bardziej ze mówili, że dane wysłali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odesłano mi pieniążki z czego się ciesze, bo z tego co wiem wieszają się im serwery.

 

Skąd o tym wiesz? Możesz rozwinąć temat?

Pytam bo osobiście nie zauważyłem żadnego 'wieszania' się serwera.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale serwer może się zawiesić np. w związku z złą konfiguracją lub innym czynnikiem niezależnym od livenetu, wiec to o niczym nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym bądź razie zrezygnowałem z nich i nie chce już ciągnąć zdania na ich temat.

 

OK, ale stwierdziles że ich serwery się 'zawieszają'. Tak jak pisze Sebak moze to być spowodowane złą konfiruracją co jest zresztą bardziej prawdopodobne niż błędy sprzętowe. Jeśli piszesz takie zarzuty to powinieneś podac POWAŻNE argumenty. Najpierw piszesz że serwery im się wieszają, a potem piszesz że (jednemu) koledze (raz) się zawiesił serwer i w dodatku być może z jego winy.

 

Takie podejscie jest śmieszne. ;)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tsa.. mówiłem to już kilka postów wyżej.. takie osoby psują opinie firmie, a o rzeczy nie mają kompletnie pojęcia..

Strasznie mi to ciśnienie podnosi..

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl, przestań bo padnę że śmiechu, co ma livenet do wieszania się Twojego serwera? To wina Grześka że nie wiesz co to konfiguracja systemu a pakujesz tam ile wleźcie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma livenet do wieszania się Twojego serwera? To wina Grześka że nie wiesz co to konfiguracja systemu a pakujesz tam ile wleźcie? :>

 

W ofercie (oferta3.pdf) jest ten niezbyt fortunny dla livenetu zapis "Pełna administracja sprzętem i systemem". Tłumaczenie właściciela lub przedstawiciela firmy że to tak nie do końca jest pełna administracja mogą nie wystarczyć w przypadku gdyby ktoś chciał dochodzić swoich praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×