Skocz do zawartości

Polecane posty

To wygląda raczej na ich reklamę. ;) Tutaj chyba też taka była.

 

Nie mam nic wspólnego z tą firmą. Jest kilka rzeczy, które mnie wstrzymują przed kupnem konta u tej firmy (byki w pisowni; kodowanie strony - zdarzają się "krzaki"; parę innych rzeczy, które rzucają się w oczy; strona wygląda na niedokończoną). Są to jednak rzeczy "zewnętrzne", które mnie odstraszają. Może być jednak tak, że to przyzwoita firma, która faktycznie świadczy "profesjonalne usługi hostingowe".

 

Najlepiej gdyby się wypowiedziały osoby, które mają tam wykupione konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Najlepszy oferta hostingowa w Polsce"

s067.silver.fastwebserver.de = niop.pl

 

Czyżby ferie zimowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzna strona to dramat ;)

Dziś już w jednym temacie wypowiadałem się na temat wyglądu strony i jej postrzegania przez klienta.

 

Niop.pl mówmy NIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta firmy aż zbyt podobna do oferty jor, ogólnie cała szata graficzna jest kiepska

Bo niop i jor korzystają z adminpanel więc to musi wyglądać tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi...

Ja osobiście nie kupiłbym konta na serwerach serverbasar.de lub webtropia.de ;]

Po prostu w razie awari czas usunięcia usterki to masa czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat o niop.pl. Wystawili się na allegro:

 

http://allegro.pl/item381834618_platforma_...dz_zarobek.html

 

Na ich stronie widzę własne teksty ( pochodzące z www.cal.pl ):

 

http://www.niop.pl/index.php?adminpanel=sklep

 

Nawet nieładnie linkują zdjęcia od nas, cytują moje słowa:

 

"Nasza firma została zaproszona na spotkanie z młodzieżą internetu ( głównie gimnazjaliści i licealiści ). Michał Trziszka zadał pytanie uczestnikom spotkania - "Czy ktoś z Was zarabia już w internecie?" - większość osób podniosła rękę ( powtarzam, byli to głównie gimnazjaliści! ). Osoby te sprzedawały w sklepie internetowym narzędzia ( młotki, śrubokręty itp. ), które kupowali w pobliskim markecie. To zadziwiające, kiedy powiedzieli ile zarabiają mając 15 lat! W Internecie możesz sprzedawać wszystko, co masz pod ręką!"

 

Nie dostaliśmy informacji na ten temat. W poniedziałek skontaktuje się z kimś z niop.pl - dzisiaj jednak informuje Was na forum, bo się lekko zdenerowałem :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nowy właściciel wie o tak niekorzystnej ofercie na domeny, o ile oczywiście ktoś się skusił, zresztą oferty tej już nie ma na stronie niop.pl :P

 

PS. @michalt nie tylko Wy borykacie się od czasu do czasu z takim precedensem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. @michalt nie tylko Wy borykacie się od czasu do czasu z takim precedensem :P

 

 

Normalne w branży internetowej... Rozumiem wzorowanie się na treści, ale nie bezczelne jej skopiowanie wraz z nazwiskami... To już przesada :) Początkowo się zdenerowałem, jednak teraz już mnie to bawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL !!

Nie dość, że takie bezczelne skopiowany tekst, nie "wyciętę" nazwiska, to jeszcze te obrazki (strzalka.gif) także jest pozostawiona, mimo, że nawet nie raczyli jej zapisać na własnym dysku (dobrze, że nie linkują do cal.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalicytowałem, po czym zadałem sprzedającemu pytanie: jaka kwota Pana interesuje. Uzyskałem odpowiedź 5/6 tyś. :P:P Tylko pytanie, za co ? skoro licencja na adminPanel kosztuje jakieś 349 zł, strona patrząc po wyglądzie, też coś około tego... 5/6 tyś, to by mnie po zakupie kosztowało usuwanie błędów ortograficznych i korekta plagiatów. Wiem, że nie powinienem się wypowiadać o konkurencji, ale kradzież treści mnie strasznie bulwersuje.

 

Edit: Nie każdy rodzi się wieszczem, ale moim zdaniem informacje o mojej firmie powinny być "moje" :P Jeżeli się mylę, to proszę o korektę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niop ponownie był na allegro. Wczoraj został sprzedany za 2524 zł. W ciągu dwóch czy trzech tygodni dwa razy na allegro - pierwszym razem sprzedane za coś ok. 1400zł. Widocznie coś tam nie jest tak, skoro nowy właściciel zdecydował się sprzedać (no ale jakby nie było zarobił tys złotych :P )

Ciekawe co na to klienci - ilu z nich przedłuży ważność kont po takich zmianach właścicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W newsach 1.07.2008r. pojawił się tekst pod tytułem "Nowe możliwości/Kolosalne zmiany", piszą że wprowadzili nową jakość usług, a gdy klikamy 'Więcej' pojawia nam się:

 

 

Nowe możliwości

Nasz numer konta to wszelkich wpłat za usługi hostingowi:

mBank BRE BANK

98 11402004 0000310235974815.

 

Życzymy Państwu i sobie również owocnej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wcześniej nie było można płacić przelewem/przekazem, skoro reklamują to jako nową możliwość? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wcześniej trzeba było przyjechać i gotówką zapłacić:P No ale skoro już takie kolosalne zmiany wprowadzają to obawiam się, że mamy już pewnego lidera na polskim rynku;p I deser:

 

"Sklep Dostępny w 3 versiach

 

przeczytaj specifikacje karzdego:"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×