Skocz do zawartości
Raffuss

Tani Vps Do Nauki

Polecane posty

W zwiazku z tym iz zamierzam odejsc z shared hostingu i docelowo wejsc na dedyka, chcialem sie wczesniej podszkolic, tudziez nauczyc obslugi zabezpieczen i takich tam.. na vps'ie.

W oko wpadly mi takowe ofery.. przyznam iz ja ni w zab po niemiecku, wiec bylbym wdzieczny jakby ktos obeznany w tym jezyku zerknal i wyciagnal + / - tych ofert oraz jesli mozna wytlumaczyl wszelkie kruczki, bo troszke gwiazdek tam jest ;)

 

http://www.hosteurope.de/produkte/VPS-Hosting (10-15e /m-mc)

lub

http://www.strato.de/v-power/start/index.html (3e /m-mc)

 

Cenowo bardziej odpowiadalby ten drugi  ;)

 

Ewentualnie z checia poslucham innych mozliwych ofert, za w miare podobne pieniadze na miesiac, bo wszak to tylko do nauki i jakies specjalnie mocne vps'y nie potrzebne. (widzialem gdzies jakies darmowe ale z tego co pamietam bylo tam 333mhz na procesorze, 15gb transferu na miesiac. Niby do nauki byloby jak znalazl ale za kazdym razem wyskakiwal mi blad nie poprawnego adresu email).

 

znalazlem jeszcze taki:

http://kolokacjaserwerow.net/serwery_prywatne.html (opcja VPS100)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strato.de za 3 euro, to tylko pierwsze 3 miesiace. Poza tym, aby moc zamowic w strato.de nalezy posiadac konto w niemieckim banku.

 

xxl-web.com to posrednik, jednakze u niego takiej promocji nie znajdziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strato.de za 3 euro, to tylko pierwsze 3 miesiace. Poza tym, aby moc zamowic w strato.de nalezy posiadac konto w niemieckim banku.
Rzeczywiscie nie dopisalem, ze pozniej jest 9e za miesiac.. konto by sie znalazlo w razie czego ;) tym bym sie akurat nie przejmowal ;)

 

xxl-web.com to posrednik, jednakze u niego takiej promocji nie znajdziesz..
troszke tu juz czytalem o nich na forum o duzej awaryjnosci ich vpsow(jesli cos pokrecilem to z gory przepraszam), a skoro oni maja u starto.de tzn trzeba by omijac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ofertę vps4less.de - przy niskich cenach (~5 ojro) uważam, że oferują najlepszą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fedora Core 5/6, CentOS 4/5, Debian 3.1/4, OpenSuSE 10, Ubuntu 6.06

 

Ktory z tych systemow bedzie najmniej zasobozerny..? ;) wezmiemy sobie jeden na sprobowanie, choc ciagnie mnie w strone HE by sie pozniej nie przenosic nie potrzebnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz Debiana najłatwiejszy jak na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jedna rybka zwłaszcza centos/fedora. A zwyczajowo ze względu na yasta to jednak obstawiam że suse jest najłatwiejszy a nie debian. W praktyce różnice polegają na innej obsłudze pakietów. Będziesz znał jednego to z innym sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... boże.

System jak system ja Ci polecam albo slacka albo debiana bo to według mnie najbardziej stabilne systemy.

Aktualnie testuje Red Hat Enterprise i póki co wypada bardzo dobrze jednak i tak polecam Slack+Vanillia ;) lub Debiana.

Tylko jedyna wada Red Hata Enterprise to opłata za to cudo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jedyna wada Red Hata Enterprise to opłata za to cudo ;p

 

Darmową alternatywą dla RHEL jest centos. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź ofertę vps4less.de - przy niskich cenach (~5 ojro) uważam, że oferują najlepszą jakość.

 

w tej cenie :)

 

A myślisz, że po co napisałem to "(~5 ojro)"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz, że po co napisałem to "(~5 ojro)"? :)

 

heh... no ja wiem... ale kolega może to inaczej zinterpretować:) heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... no ja wiem... ale kolega może to inaczej zinterpretować :) heh..
Prawdopodobnie zinterpretowal jak nalezy.. ;)

Wciaz sie waham miedzy strato a HE.. z przewaga na HE..

Prosze niech ktos mi powie taka rzecz. Biorac ubuntu z pleskiem czy suse z pleskiem jest tam ograniczenie na 30 domen..? Tylko niemieckich..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×