Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czarny23a

Szukam Serwera Dedykowanego!

Polecane posty

Witam , prowadze bardzo duzy serwis sportowy i poszukuję serwera dedykowanego który wytrzyma następujące obciążenia:

strone średnio dziennie odwiedza ponad 30 tys. uniq userow a a w weekendy liczba ta sięga ponad 60 tys uniq a rekordowa liczba to ponad 80 tys uniq w ciagu dnia. Obecny serwer pada jak wejdzie na strone jednoczesnie 1500 uzytkownikow a wiec poszukuję serwera ktory by wytrzymal ok . 2500 tys uzytkownikow online , sama strona ma gdzies 45MB a transfer w miesiacu wynosi ok 75 GB, cena jaką jesteśmy w stanie placic miesiecznie to 160-350 zł .

Proszę pomóżcie jaki serwer dedykowany bylby najlepszy i stosunkowo nie drogi , czy w Niemczech czy innym kraju?? bo w Polsce wiem ze są dosc drogie

 

Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Polecam ci sprawdzić ofertę dedykowane.cjc.pl

 

Jeżeli nie jesteś w stanie zapłacic 200zł za instalacje to admin ci rozłoży na np. okres 4 miesięcy po 50zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xxl-web.com posrednik strato.de

 

Nawet najmniejsza wersja w zupełności Ci wystarczy "SR-4".. i mieszcisz sie w 299zl. Nie ma w tej chwili opłaty instalacyjnej

 

Mozna zrezygnować miesiąc przed. Czyli umowy nie sa np.: na 24 miesiace..

 

Poza tym bezposrednio w strato masz cene około 260zł.. tutaj nie dużo więcej (299), a zawsze uzyskasz pomoc po polsku.. I dobry konktakt posrednika do strato.de

 

na stronie xxl-web.com jest napisane, ze jest 1024MB RAM, lecz w tej chwili jest już dawane 2GB do tego serwera..do teog jeszcze 2 dyski 250GB w RAID1, wiec o dane możesz być spokojny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaoszczedzisz jedynie 200 zl ... a pozniej masz tylko o wiele drożej ... nie widze tutaj żadnego sensu ..

 

Zresztą dolicz do tego koszt admina ... bo jakoś nie mrawo mi się widzi jakobyś ty miał byc adminem a w innym temacie piszesz że dopiero chcesz się zacząc uczyc ... no wiec radze przygotowac równiez pieniądze na administracje ... a jako że masz tyle uu to napewno masz pieniądze a na dobrym administratorze nie należy oszczedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxl-web.com posrednik strato.de

 

Nawet najmniejsza wersja w zupełności Ci wystarczy "SR-4".. i mieszcisz sie w 299zl. Nie ma w tej chwili opłaty instalacyjnej

 

 

już nie ma sr-4 (nowych... są jeszcze sr-4 bez opłaty instalacyjnej ;P) są teraz lr-4 z 2 GB ramu i bdb się sprawują i oczywiście na:

Opteron™ 1212 HE (Dual-Core)

 

:> Ogólnie mówiąc mogę polecić tą serwerownie.. z czystym sumieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie ma sr-4 (nowych... są jeszcze sr-4 bez opłaty instalacyjnej ;P) są teraz lr-4 z 2 GB ramu i bdb się sprawują i oczywiście na:

Opteron™ 1212 HE (Dual-Core)

 

:> Ogólnie mówiąc mogę polecić tą serwerownie.. z czystym sumieniem..

 

nie rozumiem tego co napisales: (nowych... są jeszcze sr-4 bez opłaty instalacyjnej ;P), czyli sa jeszcze czy nie bo wlasnie ta oferta z tym serwerem sr-4 najbardziej mnie zainteresowala i zalezaloby mi zeby taki miec , na stronie xxl-web.com jest nadal w ofercie tak samo jak jest w ofercie na strato.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem tego co napisales: (nowych... są jeszcze sr-4 bez opłaty instalacyjnej ;P), czyli sa jeszcze czy nie bo wlasnie ta oferta z tym serwerem sr-4 najbardziej mnie zainteresowala i zalezaloby mi zeby taki miec , na stronie xxl-web.com jest nadal w ofercie tak samo jak jest w ofercie na strato.de

 

 

juz tłumaczę... Teraz xxl-web.pl nie sprzedaje (nowych sr-4) tylko lr-4. Tak mają w ofercie jeszcze "używki" sr-4, z których ktoś ostatnio zrezygnował i dlatego nie ma opłaty instalacyjnej. Tak jak widzisz na ich głównej stronie jest za 299zł bez opłaty instalacyjnej.. i mają może pewnie ze 2-3 takie serwer max ;)

 

a tutaj masz lr-4, które mają troszkę lepszy procek i 1 GB ramu więcej:

http://xxl-web.com/serwerydedykowane/00000...92e0bc9a03.html

'nowe' serwery w strato.de .... za taką samą cenę jak wcześniej były sr-4.

 

rozumiesz już o co mi chodziło ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego czym teraz dysponujesz. Przesiadka z Athlona na Athlona nie ma sensu skoro obecny nie wytrzymuje. Mogę wiedzieć ile MB ma baza danych na tym serwisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarek dzieki juz rozumiem , wyslalem zapytanie do nich czy maja w tej chwili na stanie takie serwery , to ze byl juz przez kogos uzywany ma jakis wplyw na jego wydajnosc ?? a jelis chodzi o te lr-4 to sa one w cenie 340 zl czyli nie w tej co sr-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze byl juz przez kogos uzywany ma jakis wplyw na jego wydajnosc ?? a jelis chodzi o te lr-4 to sa one w cenie 340 zl czyli nie w tej co sr-4

nie nie ma ;) (Raczej ;) heh) a ja bym brał lr-4 bo różnica to 40zł i masz 2 GB ramu oraz troszkę lepszy procek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj dlaczego chcesz na siłę oszczędzać !?

Nie ma tutaj sensu ... w dodatku chcesz się tym sam zajmować ...

Nie dość że będziesz miał słaby sprzęt to jeszcze chcesz to samemu administrować ...

Na defaultowych ustawieniach daleko nie zajedziesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×